job
Wspólnie budujemy zgrany zespół, który odnosi sukcesy. Nasza codzienność to wyzwania, i w tym czujemy się najlepiej. Nasz sposób się sprawdza.

Pracując u nas otrzymujesz:

  • umowę o pracę
  • współpracowników z którymi można porozmawiać na każdy temat
  • ambitne zadania i ciągły rozwój
  • długookresowe perspektywy pracy
  • perspektywa rozwoju finansowego i osobowego

Aktywna rekrutacja

Na te stanowiska aktywnie rekrutujemy

Praktyka

  • Praktykant w dziale serwisu i wdrożeń (ERP i CRM)

Jeżeli Twoją pasją są rozwiązania IT, chcesz wspólnie z nami odnosić sukcesy, jesteś zainteresowany(a) podjęciem pracy i chcesz dołączyć do zwycięskiego zespołu – to prześlij swoje CV rekrutacja@elte-s.com. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

W związku  z ciągłym, dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko

Praktykant w dziale serwisu i wdrożeń (ERP)

W ramach praktyki studenckiej:

  • poznasz uznane i popularne systemy Comarch ERP (Optima, XL) w zakresie używania, wdrażania, serwisowania oraz rozbudowy,
  • poznasz możliwości integracji i automatyzacji procesów biznesowych,
  • będziesz realizować typowe zgłoszenia pod nadzorem doświadczonych konsultantów
  • będziesz mieć możliwość napisania prostych dodatków do systemów Comarch ERP takich jak filtry, modyfikacje wydruków, analizy i inne
  • będziesz pracować z technologią Microsoft Hyper-V oraz zagadnieniami wirtualizacji i wysokiej dostępności

Oferujemy:

  • nabycie doświadczenia w zakresie wdrażania i serwisowanie systemów Comarch ERP w doświadczonym zespole
  • dostęp do najnowszych technologii Comarch oraz Microsoft
  • udział w ciekawych  i innowacyjnych projektach
  • komfortowe warunki pracy
  • dostosowanie czasu praktyki do dostępności
  • możliwe, że po zakończeniu praktyki złożymy Ci ofertę pracy

Wymagania

  • pasja poznawania i stosowania innowacyjnych rozwiązań IT
  • status studenta kierunku informatycznego
  • znajomość języka SQL (preferowany MS SQL)
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu praktyki

Okres i wynagrodzenie

  • praktyki studenckie są bezpłatne
  • okres trwania uzgodniony z praktykantem (czas trwania 1 do 3 miesięcy, 3-5 dni w tygodniu, w wymiarze 25-40h/tydzień)
  • po okresie próbnym dwóch tygodni, możliwość przejścia na płatne praktyki

Jeżeli Twoją pasją są rozwiązania IT, chcesz wspólnie z nami odnosić sukcesy i jesteś zainteresowany(a) zdobyciem cennego doświadczenia w naszej firmie to prześlij swoje CV i informację dlaczego chciałbyś odbyć właśnie ww. praktykę na adres rekrutacja@elte-s.com. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Dział:

Serwis i wdrożenia

Jak pracuje się z nami?

Nasza codzienność to ambitne zadania, dzięki którym rozwijają się nasi klienci i my. Będziesz zaskoczony, jak rozbudowane i skomplikowane są systemy, które tworzymy i którymi się opiekujemy.

Komfortowe warunki pracy
W dobrych warunkach dobrze się pracuje. Będziesz realizować się w komfortowym, przestronnym i klimatyzowany biurze.

Ciekawe i ambitne zadania
Zadania które będziesz realizować będą ciekaw i ambitne. Musisz dać z siebie wszystko co najlepsze aby je zrealizować, dasz radę?

Najnowsze technologie
Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii IT oraz metod zarządzania i pracy. W każdym dziale dbamy o innowacyjność.