E-paragony fiskalne dla Twojej firmy

Zapomnij o drukowaniu klasycznych paragonów. Postaw na wersję elektroniczną.

Korzystaj przez 30 dni bezpłatnie!

Eparagony

Koniec ręcznej obsługi paragonów fiskalnych w Twoim systemie Comarch ERP.

Wystawiaj e-paragony fiskalne bezpośrednio w systemie Comarch ERP – prosto, wygodnie i całkowicie automatycznie. Klient otrzyma dokument mailem w postaci unikatowego linka.

Dostawcą usługi jest HUB eparagony.pl, największy w Polsce system paragonów elektronicznych.

Wystarczą 3 kroki, aby uruchomić e-paragony w systemie Comarch ERP w 1 dzień roboczy.

Krok 1

Zarejestruj się w usłudze eparagony.pl. Rejestrując się przez ten link, otrzymasz aż 30 dni bezpłatnego korzystania z usługi.

Krok 2

Skonfiguruj usługę w systemie Comarch ERP zgodnie z instrukcją od eparagony.pl. Lub skontaktuj się z nami – zrobimy to za Ciebie.

Krok 3

Skonfiguruj drukarkę fiskalną online zgodnie z instrukcją od eparagony.pl. Możesz to zrobić samodzielnie lub skorzystać z pomocy serwisanta.

Postaw na e-paragony... i ciesz się korzyściami.

Zautomatyzuj wystawianie paragonów.

Koniec ręcznej obsługi paragonów fiskalnych! Dzięki e-paragonom nie musisz już drukować tradycyjnego paragonu i wkładać go do paczki. Proces wystawiania i wydawania dokumentu sprzedaży staje się całkowicie automatyczny i nie wymaga udziału pracownika.

Obniż koszty fiskalizacji niemal do 0.

Uruchomienie e-paragonów to niższe koszty: oszczędzasz przede wszystkim czas pracy swoich pracowników, ale także papier, energię czy zmniejszasz koszty archiwizacji, amortyzacji i księgowości. Możesz także zredukować ilość sprzętu fiskalnego.

Usprawnij procesy operacyjne.

Dzięki e-paragonom usprawniasz logistykę (szybsza obsługa zamówień i wysyłek) czy procesy księgowe (wygodniejsze rozliczanie). Możesz nawet scyfryzować raporty dobowe.

Wygoda, prostota, ekologia.

Klient otrzymuje e-paragon w postaci unikatowego linka na swojego maila – jest on wysyłany automatycznie z systemu sprzedawcy. Taki dokument elektroniczny jest synonimem wygody: niezniszczalny i zawsze dostępny.
Ten sam link z e-paragonem jest także dostępny dla sprzedawcy bezpośrednio w panelu transakcyjnym.

Co potrzebujesz, aby zacząć wystawiać e-paragony?

Integracja z eparagony.pl

Integracja obejmuje:

1. Rejestrację w usłudze przez krótki formularz na stronie partnera. Rejestrując się przez ten link, możesz korzystać z usługi przez 30 dni bezpłatnie!

2. Konfigurację usługi eparagony.pl w systemie Comarch według instrukcji od dostawcy.

Drukarka fiskalna online

Aby wystawiać e-paragony przez eparagony.pl, konieczna jest drukarka fiskalna online (wymóg prawny). Urządzenie służy do rejestracji sprzedaży i nie będzie już drukować paragonów.

 

Na rynku istnieje wiele modeli drukarek, które już obsługują e-paragony. Szczegółowa lista: https://www.eparagony.pl/integracje/kasy/           

Korzystaj z eparagony.pl przez 30 dni za darmo!

HUB eparagony.pl – największy w Polsce system pełnoprawnych paragonów elektronicznych

HUB eparagony.pl zapewnia kompleksową obsługę procesu wystawiania e-paragonów fiskalnych z gwarancją rejestracji każdej transakcji

Proces wystawiania i wydawania e-paragonów zostaje całkowicie zautomatyzowany, a same dokumenty są utrzymywane w repozytorium eparagony.pl przez 3 lata

W ramach usługi otrzymasz dostęp do autorskiego oprogramowania sterującego pracą drukarki fiskalnej online, obsługujący wszystkie dostępne na rynku drukarki z możliwością obsługi e-paragonów

Otrzymasz także wsparcie w zakresie zgodności regulacyjnej (compliance)

Skontaktuj się z naszym ekspertem!

Umów się z naszym ekspertem aby dowiedzieć się więcej o e-paragonie i ofercie promocyjnej

Studium przypadku (Nowa sekcja) - Dodaj tu swój tekst nagłówka

Sprawdź przykłady wdrożenia Comarch ERP z e-paragony

Najczęstsze pytania:

Koszt usługi eparagony.pl składa się z dwóch elementów: opłaty licencyjnej oraz integracyjnej (dla wybranej integracji – tutaj Comarch). Obie są elastyczne – zależą od ilości e-paragonów wystawionych przez sprzedawcę w danym miesiącu. Szczegółowy Cennik dostępny jest na stronie partnera: https://www.eparagony.pl/cennik/

E-paragony fiskalne na drukarce fiskalnej online może wystawiać każdy przedsiębiorca – niezależnie od wielkości, branży czy profilu działalności.
Nie należy tego mylić z kasą w postaci oprogramowania, tzw. kasą wirtualną, z której może korzystać tylko kilka wybranych branż.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany rozwojem swojego biznesu? Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować procesy w swojej firmie

Uruchom plan Diamond

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Uruchom plan Premium

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Uruchom plan Standard

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany naszymi dodatkami? Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować swój biznes

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany naszymi dodatkami?

Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować swój biznes