E-paragony fiskalne dla Twojej firmy

Zapomnij o drukowaniu klasycznych paragonów. Postaw na wersję elektroniczną.

Korzystaj przez 30 dni bezpłatnie!

Eparagony

Koniec ręcznej obsługi paragonów fiskalnych w Twoim systemie Comarch ERP.

Wystawiaj e-paragony fiskalne bezpośrednio w systemie Comarch ERP – prosto, wygodnie i całkowicie automatycznie. Klient otrzyma dokument mailem w postaci unikatowego linka.

Dostawcą usługi jest HUB eparagony.pl, największy w Polsce system paragonów elektronicznych.

Wystarczą 3 kroki, aby uruchomić e-paragony w systemie Comarch ERP

Krok 1

Zarejestruj się w usłudze eparagony.pl. Rejestrując się przez ten link, otrzymasz aż 30 dni bezpłatnego korzystania z usługi.

Krok 2

Skonfiguruj usługę w systemie Comarch ERP zgodnie z instrukcją od eparagony.pl. Lub skontaktuj się z nami – zrobimy to za Ciebie.

Krok 3

Skonfiguruj drukarkę fiskalną online zgodnie z instrukcją od eparagony.pl. Możesz to zrobić samodzielnie lub skorzystać z pomocy serwisanta.

Postaw na e-paragony... i ciesz się korzyściami.

Zautomatyzuj wystawianie paragonów

Koniec ręcznej obsługi paragonów fiskalnych! Dzięki e-paragonom nie musisz już drukować tradycyjnego paragonu i wkładać go do paczki. Proces wystawiania i wydawania dokumentu sprzedaży staje się całkowicie automatyczny i nie wymaga udziału pracownika.

Obniż koszty fiskalizacji niemal do 0

Uruchomienie e-paragonów to niższe koszty: oszczędzasz przede wszystkim czas pracy swoich pracowników, ale także papier, energię czy zmniejszasz koszty archiwizacji, amortyzacji i księgowości. Możesz także zredukować ilość sprzętu fiskalnego.

Usprawnij procesy operacyjne

Dzięki e-paragonom usprawniasz logistykę (szybsza obsługa zamówień i wysyłek) czy procesy księgowe (wygodniejsze rozliczanie). Możesz nawet scyfryzować raporty dobowe.

Wygoda, prostota, ekologia

Klient otrzymuje e-paragon w postaci unikatowego linka na swojego maila – jest on wysyłany automatycznie z systemu sprzedawcy. Taki dokument elektroniczny jest synonimem wygody: niezniszczalny i zawsze dostępny. Ten sam link z e-paragonem jest także dostępny dla sprzedawcy bezpośrednio w panelu transakcyjnym.

Co potrzebujesz, aby zacząć wystawiać e-paragony?

Integracja z eparagony.pl
Integracja obejmuje:
 
1. Rejestrację w usłudze eparagony.pl przez krótki formularz. Rejestrując się przez ten link, możesz korzystać z usługi przez 30 dni bezpłatnie!
 
2. Konfigurację usługi w systemie Comarch ERP zgodnie z instrukcją od eparagony.pl
Drukarka fiskalna online

Aby wystawiać e-paragony przez eparagony.pl, konieczna jest drukarka fiskalna online (wymóg prawny). Urządzenie służy do rejestracji sprzedaży i nie będzie już drukować paragonów.

Na rynku istnieje wiele modeli drukarek, które już obsługują e-paragony. Szczegółową listę znajdziesz tutaj.

Korzystaj z eparagonów przez 30 dni za darmo!

HUB eparagony.pl – największy w Polsce system pełnoprawnych paragonów elektronicznych

HUB eparagony.pl zapewnia kompleksową obsługę procesu wystawiania e-paragonów fiskalnych z gwarancją rejestracji każdej transakcji

Proces wystawiania i wydawania e-paragonów zostaje całkowicie zautomatyzowany, a same dokumenty są utrzymywane w repozytorium eparagony.pl przez 3 lata

W ramach usługi otrzymasz dostęp do autorskiego oprogramowania sterującego pracą drukarki fiskalnej online, obsługujący wszystkie dostępne na rynku drukarki z możliwością obsługi e-paragonów

Otrzymasz także wsparcie w zakresie zgodności regulacyjnej (compliance)

Studium przypadku (Nowa sekcja) - Dodaj tu swój tekst nagłówka

Sprawdź przykłady wdrożenia Comarch ERP z e-paragony

Najczęstsze pytania:

Koszt usługi eparagony.pl składa się z dwóch elementów: opłaty licencyjnej oraz integracyjnej (dla wybranej integracji – tutaj Comarch). Obie są elastyczne – zależą od ilości e-paragonów wystawionych przez sprzedawcę w danym miesiącu. Cennik dostępny jest na stronie partnera: LINK

E-paragony fiskalne na drukarce fiskalnej online może wystawiać każdy przedsiębiorca – niezależnie od wielkości, branży czy profilu działalności.
Nie należy tego mylić z kasą w postaci oprogramowania, tzw. kasą wirtualną, z której może korzystać tylko kilka wybranych branż.

W większości przypadków wystarczy 1 dzień roboczy, aby uruchomić paragony elektroniczne w dowolnym sklepie.

Napisz do nas na: office@elte-s.com lub skontaktuj się telefonicznie: (12) 260 44 50. Skorzystaj z naszej bezpłatnej konsultacji aby uzyskać profesjonalne wsparcie.

Z naszych usług korzystają

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany rozwojem swojego biznesu? Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować procesy w swojej firmie

Uruchom plan Diamond

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Uruchom plan Premium

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Uruchom plan Standard

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany naszymi dodatkami? Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować swój biznes

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany naszymi dodatkami?

Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować swój biznes