Projekty Unijne

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

tytuł projektu

Zwiększenie odporności FIRMY HANDLOWO USŁUGOWEJ „ELTE-S” na czynniki losowe poprzez uruchomienie nowej platformy do wymiany informacji biznesowych – Platformy LTS – automatyzującej procesy związane z obsługą klientów końcowych oraz obsługą firm w ramach sieci partnerskiej.

nazwa beneficjenta

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ELTE-S S. C. ANDRZEJ GABZDYL, PAWEŁ KUREK, WŁODZIMIERZ WOJTAL

wartość projektu

299 600,00 zł

dofinansowanie z UE

254 660,00 zł

opis projektu

Celami realizacji tego projektu są:

  1. Zwiększenie dostępności i wydajności firmy ELTE-S poprzez zakup i wdrożenie rozwiązania klastrowego opartego na dwóch serwerach w konfiguracji active-active o wysokiej dostępności. To ma na celu zapewnienie ciągłości działania firmy i jej usług, zwłaszcza w okresach wzmożonej pracy zdalnej i epidemii.

  2. Przygotowanie i wdrożenie platformy LTS, która będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb firmy, a także obsługi partnerów biznesowych i klientów końcowych. Ta platforma ma na celu zwiększenie wykorzystania technologii cyfrowych, usprawnienie przepływu informacji w firmie oraz usprawnienie obsługi klientów.

  3. Uodpornienie firmy ELTE-S na działanie w warunkach epidemii poprzez rozwiązania, które umożliwią ciągłość działania firmy, nawet w przypadku chorób pracowników i ograniczeń w komunikacji bezpośredniej.

Realizacje projektu obejmują:

  1. Zakup usługi programistycznej na budowę i wdrożenie autorskiej platformy do obsługi partnerów biznesowych i klientów końcowych. Ta platforma zostanie dostosowana do potrzeb firmy i zapewni efektywną komunikację z klientami oraz partnerami biznesowymi.

  2. Zakup środków trwałych, w tym dwóch serwerów, które są niezbędne do uruchomienia nowej platformy LTS. Te serwery zwiększą dostępność i wydajność infrastruktury firmy, umożliwiając pracownikom pracę zdalną i utrzymanie ciągłości świadczenia usług przez firmę i jej partnerów.

Dzięki realizacji tego projektu firma ELTE-S będzie bardziej konkurencyjna, bardziej dostosowana do działania w okresie epidemii i lepiej przygotowana do obsługi swoich klientów i partnerów biznesowych, co przyczyni się do rozwoju firmy i zwiększenia jej wydajności.

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany rozwojem swojego biznesu? Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować procesy w swojej firmie

Uruchom plan Diamond

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Uruchom plan Premium

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Uruchom plan Standard

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany naszymi dodatkami? Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować swój biznes

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany naszymi dodatkami?

Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować swój biznes