Optymalizacja bezpieczeństwa dostaw i zakupów dzięki systemowi ERP

Drodzy Przedsiębiorcy, 

W dzisiejszej dynamicznej rzeczywistości biznesowej, skuteczne zarządzanie dostawami i zakupami to kluczowy element osiągnięcia sukcesu firmowego. System ERP odgrywa niezastąpioną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa i efektywności w tych obszarach. Chcemy podzielić się z Państwem konkretnymi korzyściami, jakie niesie ze sobą wprowadzenie takiego rozwiązania. 

Czytaj dalej

Nowa odsłona panelu administracyjnego i inne nowości w Comarch e-Sklep

Drodzy Użytkownicy,

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że właśnie opublikowaliśmy dla Państwa najnowsze aktualizacje i zmiany w Comarch e-Sklep! Mamy zaszczyt przedstawić Wam zupełnie nową odsłonę panelu administracyjnego. Jest to krok w kierunku przyszłości, który pozwoli nam jeszcze lepiej spełniać Wasze potrzeby. Cieszymy się, że możemy wreszcie podzielić się efektami naszych wysiłków z Wami!

Czytaj dalej

Alternatywa dla globalnych systemów ERP: Comarch ERP

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, coraz bardziej zauważalne stają się wyzwania związane z globalnymi systemami ERP. Koszty utrzymania i dostosowywania się do lokalnych przepisów rosną, a koniec wsparcia dla starszych wersji stwarza dodatkowe trudności. Dodatkowo, presja na migrację do rozwiązań chmurowych również wpływa na strategię wielu firm operujących na polskim rynku. W odpowiedzi na te wyzwania, narzędzia Comarch ERP emergują jako nie tylko równorzędne, ale często nawet bardziej rozbudowane funkcjonalnie i innowacyjne niż oferowane przez globalnych gigantów.

Czytaj dalej