Nowa wersja Comarch DMS!

Comarch DMS to narzędzie umożliwiające w prosty i szybki sposób na modelowanie różnego typu procesów w zakresie obiegu dokumentów. Wykorzystanie jego zaawansowanych opcji umożliwi Państwu wdrożenie i usprawnienie np. elektronicznego obiegu faktur, umów, wniosków pracowników czy wykonanie dokumentacji technicznej. Co nowego znalazło się w najnowszej wersji Comarch DMS oznaczonej numerem 2021.0? Zapraszamy Państwa do naszego artykułu.

Czytaj dalej

IBARD – bezpieczeństwo Twoich danych

W dobie pandemii coraz więcej firm przenosi swoje operacje do sfery wirtualnej. Ważną kwestią jest zadbanie o bezpieczeństwo danych firmowych oraz nieprzerwanego dostępu do plików, dokumentów oraz umów pracownikom. Jakie zalety oferuje Państwu Comarch IBARD? Zapraszamy do artykułu.

Czytaj dalej

Webinar: “Przygotuj firmę na PPK”

Już dziś przygotuj swoją firmę na bezproblemowe obsługiwanie Pracowniczych Planów Kapitałowych z wykorzystaniem programu Comarch PPK! Firma Comarch serdecznie zaprasza na bezpłatny webinar dotyczący PPK. O szczegółach akcji dowicie się Państwo z naszego artykułu.

Czytaj dalej

Comarch e-Skelp – twój własny sklep czynny 24h

Wszystko w sieci

Prowadzenie sklepu internetowego w dzisiejszych czas jest niezbędne, jeżeli chcemy przetrwać na wymagającym rynku. Pandemia spowodowała, że coraz więcej potencjalnych klientów szuka wybranego produktu w Internecie, starając się unikać wizyt w tradycyjnych punktach sprzedaży. Nawet najlepszy produkt nie będzie się sprzedawał, jeżeli nie będzie przygotowanego zawczasu odpowiedniego modelu sprzedażowego. Rozwiązaniem tego problemu jest prosty do wdrożenia i bardzo funkcjonalny produkt dedykowany dla firm korzystających z oprogramowania Comarch ERP.

Czytaj dalej

Webinar: “Jak zapanować nad dokumentami i procesami w firmie”

Efektywne zarządzanie dokumentacją oraz procesami zachodzącymi wewnątrz przedsiębiorstwa z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu jest bardzo ważne z punktu pracy zdalnej, na jaką zdecydowało się przejść większość firm. Jest to dobra okazja, aby poznać rozwiązania pozwalające zautomatyzować obieg procesów i dokumentów za pomocą narzędzi Comarch DMS i Comarch OCR

Czytaj dalej