Alternatywy dla Globalnych Systemów ERP: Dlaczego Lokalne Rozwiązania Są Warte Rozważenia?

Wprowadzenie
W dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, wybór odpowiedniego systemu ERP jest kluczowy. Globalne rozwiązania mogą wydawać się oczywistym wyborem, ale dla polskich firm, ze względu na specyfikę rynku i przepisów, lokalne opcje, jak Comarch ERP, często okazują się bardziej odpowiednie.

 

Czytaj dalej

Promocja „Zmigruj swój system do Comarch ERP”

Specjalna Promocja: „Zmigruj swój system do Comarch ERP”

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o specjalnej promocji skierowanej do nowych Klientów: „Zmigruj swój system do Comarch ERP”. Ta unikalna oferta jest idealna dla firm i biur rachunkowych, które obecnie korzystają z innego oprogramowania klasy ERP.

Czytaj dalej

Błędy w Wdrażaniu Systemów ERP

  1. Wprowadzenie

System ERP (Enterprise Resource Planning) to rodzaj oprogramowania wykorzystywanego przez firmy do kompleksowego zarządzania operacjami i zasobami. Obejmuje finanse, zaopatrzenie, zarządzanie projektem, zgodność z przepisami i łańcuch dostaw. System ERP integruje te obszary, ułatwiając przepływ danych i efektywne zarządzanie firmą. Pomaga w planowaniu, budżetowaniu, prognozowaniu i raportowaniu wyników, umożliwiając firmom kontrolę, analizę i podejmowanie lepszych decyzji. Skuteczne zarządzanie zasobami i operacjami przekłada się na wydajność i konkurencyjność.

Czytaj dalej

Nowa wersja: Comarch e-Sklep 2023.5

Szanowni Czytelnicy,

Mamy ogromną przyjemność poinformować Was o najnowszej aktualizacji Comarch e-Sklep 2023.5. Ten produkt, stworzony przez wiodącą firmę informatyczną Comarch, to prawdziwa rewolucja w świecie e-commerce. Dziś przyjrzymy się niektórym z jego najważniejszych funkcji, które sprawią, że handel online stanie się jeszcze bardziej efektywny i konkurencyjny.

Czytaj dalej

Promocja – Darmowe 2 miesiące Backupu z Comarch IBARD!

W dzisiejszym cyfrowym świecie, gdzie nasze dane są bezcenne, dbałość o ich bezpieczeństwo staje się priorytetem. Wrzesień to idealny moment, aby zadbać o ochronę swoich informacji. Przedstawiamy wyjątkową promocję, która pozwoli Ci zwiększyć okres ochrony danych i cieszyć się spokojem. Dzięki Comarch IBARD otrzymasz 2 dodatkowe miesiące ochrony zupełnie za darmo. Oto, dlaczego warto skorzystać z tej unikalnej okazji.

Czytaj dalej