BaseLinker z Zalando zDirect

BaseLinker posiada już ponad 45 integracji z serwisami marketplace. W najbliższym czasie dołączy do nich również integracja BaseLinker z Zalando. Będzie ona udostępniona dla użytkowników poprzez zDirect, czyli portal dedykowany dla partnerów, który pozwala na zarządzanie sprzedażą. W celu skorzystania z możliwości wystawiania produktów na platformie Zalando należy dołączyć do Zalando Partner Program. 

Czytaj dalej

Comarch POS w parku rozrywki Energylandia

W Energyladnii – największym parku rozrywki w Polsce – środowisko informatyczne dynamicznie się rozwija, wdrażając między innymi system do wsparcia sprzedaży Comarch POS. System ten pozwala na zarządzanie procesem sprzedażowym oraz obsługę stacjonarnych stanowisk POS. Oprogramowanie zainstalowano już w 150 punktach na terenie parku, a docelowo projekt ma objąć około 200 stanowisk POS.

Czytaj dalej

Akademia BaseLinker – bezpłatne kursy online

BaseLinker to narzędzie, które pozwoli Ci prowadzić zautomatyzowaną sprzedaż online oraz wpłynąć na wartość wyników sprzedażowych Twojego biznesu. Kurs BaseLinker poszerzy Twoją wiedzę z zakresu obsługi tego narzędzia, konfiguracją oraz jego funkcjami, a także w obrębie zarządzania sprzedażą.

Czytaj dalej