JPK LAST MINUTE – dowolny Pakiet Comarch ERP XT bezpłatnie przez 6 miesięcy.

25 lutego 2018 r. jest ostatnim dniem na wygenerowanie i przesłanie przez Mikroprzedsiębiorców Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK_VAT ) za styczeń 2018 r.

jpk

W związku z krótkim czasem na wdrożenie rozwiązania informatycznego producent systemów ERP – COMARCH S.A. – przygotował promocję LAST MINUTE, dzięki której można otrzymać dostęp do dowolnego pakietu Comarch ERP XT ( w tym fakturowanie i generowanie JPK ) na 6 miesięcy za darmo.

Promocja będzie obowiązywać do 25.02.2018 r. Skorzystać z niej może każdy mikroprzedsiębiorca nie będący do tej pory Klientem COMARCH S.A.

Comarch ERP XT jest nowoczesnym systemem do zarządzania małą firmą dostępnym przez internet z każdego urządzenia, w każdym miejscu i o każdej porze. Nie wymaga instalacji, jedynie wpisania danych na stronie www, a więc pozwala na błyskawiczne rozpoczęcie pracy w systemie.

1-fakturysprzedazy

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami pod nr tel: 12 269-28-89 lub pod adresem e-mail: office@elte-s.com oraz do zapoznania się z funkcjonalnością Comarch ERP XT.