comarch e-sklep

Comarch e-Sklep 2022 – nowa wersja już dostępna!

Pragniemy Państwa poinformować, że dostępna jest nowa wersja Comarch e-Sklep 2022. Wersja ta zostanie automatycznie zaktualizowana od 1.12.2021.

Wersja ta wprowadza nową metodę płatności Grenke Leasing, a także integrację z DeliGoo. Godne uwagi są również aktualizacje w zakresie integracji z serwisem Allegro i Amazon.

Comarch e-Sklep przynosi również zmiany wśród standardowych szablonów Comarchu. Przede wszystkim są to nowe widoki w szablonie Topaz. Ponadto nowa wersja wprowadza nowy sposób prezentacji wymogów bezpiecznego hasła podczas jego resetowania oraz rejestracji.

Zmiany w Comarch e-Sklep zasługujące na szczególną uwagę

Comarch e-Sklep B2B i wersje Light, Standard i Enterprise wprowadzają możliwość integracji z Grenke Leasing. Ponadto wersje te umożliwiają wykluczenie form płatności dla wybranych Klientów w Sklepie. Z pewnością warto wspomnieć o dodaniu integracji z DeliGoo – nowym sposobie dostawy, który jest dostępny w Comarch e-Sklep B2B. Comarch e-Sklep pozwala również na dodatkowe optymalizacje widoków z standardowych szablonach graficznych.

Comarch e-Sklep integracja z Allegro/Amazon

Nowa wersja wprowadza możliwość wyświetlania na zamówieniu oraz wysyłkę do systemu ERP adresu punktu odbioru DPD z serwisu Allegro. Z kolei w serwisie Amazon administratorzy e-Sklepu uzyskają odrębne uprawnienia.

Szablon Topaz/kreator wyglądu

Nowa wersja Comarch e-Sklep zawiera dwa nowe widoki listy towarów w szablonie Topaz. Wprowadza w nim również nowy widok nagłówka strony, który prezentuje pierwszy poziom menu kategorii. Warto zwrócić uwagę na nowy sposób wyświetlania wymogów bezpiecznego hasła podczas jego resetowania oraz przy rejestracji. Godne uwagi jest również wprowadzenie obsługi automatycznego linkowania sekcji typu nowości i promocje w szablonie Topaz. Dodatkowo nowa wersja Comarch e-Sklep oferuje w tym szablonie nową stronę z komunikatem o trwających pracach serwisowych.

Szablon Szafir

W nowej wersji możliwe jest dodanie załączników w wiadomości kontaktowej w szablonach Topaz i Szafir. W szablonie Szafir istnieje także możliwość obsługi integracji z kurierem DeliGoo. Szablon Szafir wzbogacono również o osobny banner główny dla klientów niezalogowanych w tym szablonie.

Comments for this post are closed.