Urzadzenia fiskalne

Sprzedaż i Serwis | ELTE-S

Twoje zaufane źródło urządzeń fiskalnych

Usługi jakie świadczymy

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie urządzeń fiskalnych, które spełniają wszystkie wymagania prawne i technologiczne. Nasza oferta obejmuje sprzedaż, instalację oraz serwis urządzeń fiskalnych dla różnych sektorów biznesu.

Profesjonalne Doradztwo

Nasi specjaliści pomogą wybrać odpowiednie urządzenie dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

Szybki Serwis

Gwarantujemy krótkie terminy napraw i serwisu, aby minimalizować przestoje w Twojej działalności.

Kompleksowa Obsługa

Od zakupu, przez instalację, aż po serwis – dbamy o każdy etap użytkowania urządzeń fiskalnych

Urządzenia firmy POSNET

Posnet Polska S.A. od dwudziestu siedmiu lat kształtuje rynek fiskalny w Polsce oraz w innych krajach Europy. Firma jest znana z dbałości o trwałość swoich urządzeń, co potwierdzają rygorystyczne testy, którym są one poddawane. Celem jest dostarczenie użytkownikom niezawodnych i przetestowanych produktów o unikalnym wzornictwie.

Poniżej prezentujemy wybrane modele. Pełną ofertę można znaleźć na stronie posnet.com.pl

Jako autoryzowany partner marki Posnet, jesteśmy w stanie szybko sprawdzić dostępność oraz ostateczną cenę produktów.

Kasy Fiskalne

Posnet Ergo Online

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapwenia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym łączniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

Posnet Mobile Online

Oto najmniejszy model kasy fiskalnej ONLINE na rynku, możesz udać się z nią wszędzie by sprzedać swoje usługi lub produkty. Teraz dodatkowo została wyposażona w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne. Do wyboru mają Państwo wersję z WiFi/Bluetooth lub ze zintegrowanym modemem GPRS i kartą SIM.

Posnet Bingo Online

Bingo ONLINE to kolejne urządzenie z niezwykle popularnej linii kas Bingo, preferowanych głównie przez właścicieli małych punktów handlowych i usługowych. Doceniane są za niezawodność i intuicyjną obsługę. Bingo ONLINE powstało na bazie Bingo XL i w standardzie wyposażone jest m.in. w złącze LAN/Ethernet, które można użyć do komunikacji z CRK. 

Fawag Lite Online

To pierwsza kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest małą, solidna i prosta w obsłudze,  a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć skaner kodów kreskowych, szufladę kasjerską, wagę, terminal płatniczy i komputer.

Posnet Revo Online

Kasę Posnet Revo ONLINE powstało na bazie sprawdzonej konstrukcji Revo. Kasa zaprojektowana jest z myślą o punktach, w których istotna jest funkcjonalność, ergonomia i jednocześnie estetyka miejsca sprzedaży. Kasa zaprojektowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy stawiają na multifunkcjonalność zamkniętą w designerskiej obudowie.

Posnet Neo Online

Posnet Neo ONLINE to jedna z najbardziej zaawansowanych kas systemowych, która doskonale sprawdza się w średnich i dużych placówkach handlowych. Jej użytkownicy najbardziej cenią sobie w tym urządzeniu multifunkcyjność i wręcz legendarną odporność.

Pospay Online

Pospay Online to urządzenie łączące w sobie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Pospay ONLINE to wygoda, mobilność, multizadaniowość i możliwość płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych. To innowacyjne narzędzie fiskalne, które będzie wielkim wsparciem dla Twojego binesu!

Drukarki Fiskalne

Pospay2 ONLINE

Pospay2 ONLINE łączy w sobie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Należy do rodzin urządzeń SAIO, które są skonstruowane zgodnie z filozofią „All in One”. Pospay2 ONLINE to wygoda, mobilność, multizadaniowość i możliwość płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych.

THERMAL XL2 ONLINE (2”, 3”)

Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

TEMO ONLINE

To najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Bez problemu zmieścisz je w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz go używać w terenie,  poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zewnętrznego zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu. W razie potrzeby w każdej chwili możesz  podłączyć drukarkę do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB. Nowością jest możliwość wyposażenia drukarki w interfejs WiFi.

TRIO ONLINE

Drukarka Posnet Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing’u. Została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. Trio ONLINE wyróżnia się spośród innych. Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem. Wyobraź 
sobie taką właśnie drukarkę w Twoim butiku lub na wyspie marketowej, albo też w sklepie: spożywczym, mięsnym, monopolowym czy jubilerskim. Urządzenie to polecamy także do cukierni, piekarni, a także fast-foodów.

THERMAL HX ONLINE

Thermal HX to nowa drukarka należąca do linii najbardziej niezawodnych urządzeń fiskalnych na rynku. Wyposażona w szybki i wytrzymały mechanizm drukujący SEIKO umożliwia sprawną obsługę nawet przy dużym natężeniu ruchu klientów. Thermal HX daje również możliwość wysyłania paragonów w wersji elektronicznej, czyli tzw. e-paragonów.

Fawag box

Fawag box to pierwsza drukarka fiskalna sygnowana marką Fawag. To urządzenie o niedużych gabarytach i minimalistycznym, eleganckim designie.

Fawag box jest intuicyjne w obsłudze, komfortowe w użytkowaniu i oferuje wszystkie niezbędne funkcje. Drukarka jest znakomitym wsparciem fiskalnym dla niedużych punktów handlowo-usługowych

THERMAL HD ONLINE

Drukarka do zadań specjalnych – Posnet Thermal HD – teraz dostępna również w wersji ONLINE. Jeżeli prowadzisz swój biznes w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu proponujemy Ci drukarkę stworzoną specjalnie do takiej pracy. Thermal HD ONLINE posiada wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Dzięki niemu zyskujesz niezawodność i gwarancję najwyższej jakości.

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Określ swoje potrzeby biznesowe, a my zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.

Partnerzy technologiczni

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany rozwojem swojego biznesu? Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować procesy w swojej firmie

Uruchom plan Diamond

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Uruchom plan Premium

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Uruchom plan Standard

Uzupełnij poniższe dane i zamów wybrany przez siebie plan

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany naszymi dodatkami? Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować swój biznes

Umów się na konsultacje

Jesteś zainteresowany naszymi dodatkami?

Wypełnij formularz – odezwiemy się do Ciebie i pokażemy, w jaki sposób możesz zoptymalizować swój biznes