e-Sklep. Dodatki autorskie do Optima i XL, urządzenia fiskalne

e-Sklep - dodatki do Optima i XL, urządzenia fiskalne

 

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu e-Sklepu w którym znajdą Państwo szeroką ofertę handlowa wraz z opisami naszych programów autorskich.

Nasze 27-letnie doświadczenie, ponad 1650 wdrożeń systemów firmy Comarch, wieloletnia praca nad programami autorskimi do Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL oraz łatwość w rozpoznawaniu potrzeb klienta sprawia, że dziś jesteśmy uznawani za kompetentnych Partnerów Biznesowych zaopatrujących naszych klientów w dedykowane systemy ERP w każdej branży.

Nasz nowy e-Sklep to kolejny kanał, którym chcemy umożliwić Państwu zapoznanie się z naszymi dodatkami autorskimi współpracującymi z systemami ERP Optima i XL oraz na szybki zakup potrzebnego oprogramowania. 

Oprócz szerokiej oferty dodatków autorskich do Optima i XL prowadzimy internetową sprzedaż systemów ERP firmy Comarch, urządzeń fiskalnych. Znajda Państwo u nas także systemy zabezpieczające firmę przed utrata danych. 

W godzinach otwarcia firmy( 8-16) pod telefonem są dostępni konsultanci, którzy doradzą w kwestii wyboru programu.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

 

Przede wszystkim zachęcamy do założenia Konta Klienta oraz korzystania z oferty produktowej i rabatowej.

Oczywiście warto zapisać się do naszego Newsletteru. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco z pojawiającymi nowościami oraz aktualnymi promocjami.  

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

https://sklep.elte-s.com/