Nowa wersja Comarch DMS!

Comarch DMS to narzędzie umożliwiające w prosty i szybki sposób na modelowanie różnego typu procesów w zakresie obiegu dokumentów. Wykorzystanie jego zaawansowanych opcji umożliwi Państwu wdrożenie i usprawnienie np. elektronicznego obiegu faktur, umów, wniosków pracowników czy wykonanie dokumentacji technicznej. Co nowego znalazło się w najnowszej wersji Comarch DMS oznaczonej numerem 2021.0? Zapraszamy Państwa do naszego artykułu.

Comarch DMS 2021.0

Najnowsza wersja programu to przede wszystkim współpraca ze stworzoną od podstaw, nową wersją aplikacji mobilnej dla urządzeń z systemem Android. Sercem nowej wersji jest całkowicie nowy interfejs, który podąża za najnowszymi trendami, co przekłada się na zwiększenie ergonomii pracy w systemie.

Po uruchomieniu i zalogowaniu się do aplikacji pierwsze co Państwo zobaczą to nowy ekran startowy, który prezentuje najważniejsze informacje dla użytkownika, takie jak:

  • Liczba przypisanych dokumentów
  • Podsumowanie zadań w podziale na nowe, cofnięte, „na dziś” oraz przeterminowane
  • Statystyki pracy użytkownika w aplikacji
1o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Następnym elementem, który uległ dużym zmianom jest lista dokumentów. Jedną z najważniejszych zmian, jest dodanie możliwości pracy w trzech trybach wyświetlania danych.

  • Kompaktowy
  • Standardowy
  • Szczegółowy
2o

Każdy z trybów charakteryzuje się odmienną liczbą wyświetlanych danych dla danego dokumentu (od 2 do 5 pól). Dzięki temu każda osoba w firmie może dopasować sobie widok do najbardziej dla siebie formy. Z poziomu konfiguracji typów obiegu (dla aplikacji komputerowej) został przygotowany konfigurator, który pozwala na elastyczny wybór informacji które mają zostać wyświetlone na liście – w tym zakresie można zarządzać każdym z pięciu dostępnych pól.

Nowa wersja aplikacji dla urządzeń mobilnych obejmuje również duże zmiany w zakresie pracy z poszczególnymi dokumentami w obiegu. Pola na karcie są wyświetlane w bardziej przejrzystej formie w ramach zdefiniowanych sekcji i zakładek, co pozwala na znaczącą optymalizację bez potrzeby ciągłego przewijania ekranu. Dużą zmianą jest nowa forma wyświetlania i pracy z kontrolką typu tabela, dla której część informacji jest dostępna już na głównym panelu a nowy tryb uzupełniania danych cechuje się dużo wyższą ergonomią.  Dodatkowe dane takie jak historia przekazania, komentarze czy opis postępowania i uprawnione osoby są zgrupowane w czytelnych sekcjach dzięki czemu w szybki sposób można uzyskać niezbędne informacje. Przekazanie dokumentu realizowane jest w formie procesu, w ramach którego użytkownik krok po kroku wskazuje niezbędne informacje do dalszego procesowania sprawy.

3o

Nowa wersja aplikacji, która została udostępniona w Google Play współpracuje z Comarch DMS od wersji 2021.0, w związku z czym zachęcamy do aktualizacji systemu oraz zapoznania się z informacjami o nowościach. 

Aby uprościć obieg dokumentów w Twojej firmie, już dziś zamów Comarch DMS w naszym sklepie!

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia sklepu z naszymi autorskimi dodatkami do Comarch ERP Optima.

Comments for this post are closed.