Comarch IoT MES

Webinar Comarch IoT MES – System zaawansowanego zarządzania produkcją

Zobacz, jak Comarch IoT MES pomaga w zarządzaniu produkcją dzięki integracji z systemami ERP, takimi jak Comarch ERP XL. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej architektury opartej na normie ISA-95 oraz wykorzystaniu technologii IoT i śledzenia zasobów (Asset Tracking), proces zarządzania produkcją staje się bardziej efektywny i usprawniony.

O Webinarze - Comarch IoT MES – System zaawansowanego zarządzania produkcją

Webinar poświęcony będzie tematyce zarządzania produkcją i jej monitorowania dzięki dedykowanym narzędziom klasy MES (Manufacturing Execution System). Zapraszamy wszystkich przedstawicieli firm przemysłowych z produkcją dyskretną, gniazdową i ciągłą.

Będą mogli Państwo zapoznać się z systemem Comarch IoT MES i jego kluczowymi komponentami Supervisor, UNS, tablice Andon. Omówimy również integrację z maszynami poprzez rozwiązania IoT. Pokażemy, jak wygląda integracja Comarch IoT MES z systemem Comarch ERP XL, a także systemami producentów alternatywnych.

Poruszymy tematykę mierzenia efektywności linii produkcyjnych w czasie rzeczywistym i OEE oraz szereg funkcjonalności takich jak Unified Namespace z normą ISA-95, integracje IoT, wsparcie produkcji automatycznej oraz ręcznej, digitalizację procesu (paperless), wsparcie użytkowników przez instrukcje cyfrowe, rozliczanie zleceń produkcyjnych, materiałów oraz innych kluczowych wartości systemu klasy MES.

Zobaczą Państwo również jak system Comarch IoT MES może działać z wewnętrznym krwioobiegiem firmy produkcyjnej, czyli intralogistyką i jak do tego można wykorzystać Comarch Asset Tracking.

Zapraszamy do udziału w webinarze i odkrywania możliwości, jakie oferuje nasz Manufacturing Execution System! W trakcie spotkania nasi eksperci będą dostępni dla Państwa na czacie.

Aby tematyka webinaru odpowiadała na Państwa potrzeby, zachęcamy do zgłaszania uwag i pytań. Eksperci będą szczegółowo omawiać najczęściej pojawiające się zagadnienia w trakcie webinaru.

Zgłoś pytanie pisząc na adres webinar-pytanie@comarch.pl.

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!