Comarch ERP XL

Comarch ERP XL w branży meblarskiej

Jedną z najszybciej eskalujących gałęzi przemysłu jest branża meblarska. Szacuje się, że w tej branży działa już niemal 30 000 firm. W każdej firmie przydatny może okazać się system Comarch ERP XL, który pomoże kontrolować koszty i wydatki oraz usprawni gospodarkę materiałową, a w związku z tym zaoszczędzi cenny czas.

Gospodarka magazynowa z Comarch ERP XL

Firmach dysponujących magazynami niezbędnym wsparciem jest sprawny system informatyczny, taki jak Comarch WMS. Na ten system składają się dwa rozwiązania: Comarch WMS zarządzanie oraz Comarch WMS Magazynier. Dzięki integracji z systemem Comarch ERP XL można w łatwy i intuicyjny sposób kontrolować przepływ towarów w firmie. System Comarch WMS wspiera również proces przyjmowania i rozmieszczenia towarów na magazynie czy kontrolowanie stanu i terminu realizacji zadań.  

Konfiguracja i produkcja seryjna mebli

W branży meblarskiej niezbędne jest indywidualne podejście do każdego Klienta, który oczekuje możliwości skonfigurowania produktu do swoich własnych potrzeb. Producenci mebli muszą zatem precyzyjnie określić koszty, zamówić niezbędne elementy oraz zaplanować i monitorować produkcję końcowego produktu.

Produkcja seryjna mebli wymaga natomiast skoordynowania wielu różnych obszarów. Bez oprogramowania ERP zdaje się to jednak być niemożliwe. Nie można jednak pozwolić sobie na wydłużenie produkcji, gdyż generuje to ogromne straty finansowe.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego z naszymi autorskimi dodatkami do systemu ERP XL.

Więcej o systemie ERP XL przeczytają Państwo na naszej stronie internetowej.

Comments for this post are closed.