O nas

Działamy na rynku od 1992 roku.

Działalność wiodąca
Od samego początku głównym naszym celem stała się  kompleksowa obsługa firm w sprzęt komputerowy, akcesoria, instalacje sieci i wdrażanie oprogramowania magazynowego i finansowo-księgowego. Ofertę uzupełniają urządzenia fiskalne. Od 1993 r. instalujemy i serwisujemy oprogramowanie CDN, początkowo z rodziny Klasyka. Obecnie wdrażamy praktycznie wszystkie produkty oferowane przez COMARCH SA, powszechnie znane i mające na polskim rynku wyrobioną markę.

Co poza tym?
Nie obce są nam także technologie internetowe, które pozwoliły nam na znaczne rozszerzenie oferowanych usług. Na naszych serwerach udostępniamy firmom hosting do uruchamiania ich aplikacji, co jest coraz powszechniejszą formą budowania infrastruktury firm, szczególnie przy rozproszonej strukturze.

A gdy coś nawali…
Prowadzimy serwis sprzętu komputerowego, sieci a także naprawy baz danych programów f-k.
Specyfika instalowanych systemów wymusiła także konieczność szybkiej reakcji serwisowej. Wprowadzono więc szybką pomoc telefoniczną, oraz stałe umowy serwisowe typu HOT-LINE.

A jeśli wymagania klienta wykraczają poza funkcjonalność gotowego oprogramowania?
Też jest na to sposób. Kilkadziesiąt lat działalności pozwoliło nabrać doświadczeń w wielu branżach i najbardziej wymyślnych sposobach prowadzenia firmy. Wykonamy program na życzenie, który będzie „uszyty na miarę”, spełni dokładnie wskazane potrzeby i będzie komunikował się z pozostałą częścią rozbudowanego systemu informatycznego.

Podsumowując
Wieloletnie doświadczenie i stale rozwijana wiedza w bardzo specjalistycznej dziedzinie, jaką jest informatyczne wspomaganie procesów biznesowych czyni z nas dobrego partnera. Poświadcza to wieloletnia współpraca z firmami działającymi praktycznie we wszystkich wiodących na rynku branżach. Stale współpracujemy z około 700 podmiotami.  

Obecnie firma posiada Status Złotego Partnera COMARCH-CDN, Partnera Handlowego Microsoft, Gold Intel Technology Provider , Certyfikat Software Assets Management firmy Microsoft oraz dyplomy ukończenia specjalistycznych kursów branżowych.