Comarch e-sklep

Szanowni Państwo jest już udostępniona nowa wersja Comarch e-Sklep 2019.1.

Wersja Comarch E-Sklep 2019.1. wzbogacono między innymi o funkcje rozszerzające integrację z Allegro – wysyłanie numeru listu przewozowego. Wprowadzony został także kolejny typ odbioru osobistego przesyłki UPS.

 

Nowości i zmiany zasługujące na szczególną uwagę:

1. Od dnia 1.02.2019 podanie numeru listu przewozowego przez sprzedawcę będzie obowiązkowe. Dodanie numeru listu przewozowego następuję za pomocą nowego przycisku „Dodaj nr    listu przewozowego” a następnie wybiera się kuriera z rozwijalnej listy. W przypadku, gdy aukcja jest automatycznie połączona z kurierem InPost to numer przewozowy jest dodawany  automatycznie w chwili pobierania etykiety paczki.

2. Producent wzbogacił wersję  Comarch e-Sklep 2019.1. o możliwość skonfigurowania odbioru osobistego paczki w punktach UPC Access. Konfiguracja dokonywana jest w panelu administracyjnym.

Kontrahent po wybraniu opcji osobistego odbioru w punktach UPS ma możliwość wyboru puntu odbioru z mapy dostarczonej przez UPS Access PINT po kodzie kreskowym.

3. Kolejną nowością jest również możliwość przypisania ID cennika do zamówienia.

Zmiany w nowej wersji

1. Comarch rozbudował również obiekty Liquid. Mianowice dodano informacje o statusie płatności i statusie dostawy. Dzięki czemu możliwe jest rozbudowanie informacji o statusach na liście zamówień w profilu klienta.

2. We wszystkich szablonach graficznych: Bursztyn, Opal, Agat, Szafir dodano usługę nowego sposób odbioru osobistego – odbiór w punkcie UPS.

3. W panelu administracyjnym Comarch e-Sklep dodano funkcję dodawania, usuwania listu przewozowego na zamówieniu. Została także poprawiona wydajność pobierania transakcji z Allegro.

Comarch wprowadził poprawki w panelu administracyjnym zmieniając treść wiadomości e-mail wysyłanej automatycznie do administratora o błędach autoryzacji transakcji do zamówienia.

Szczegółowy opis działania nowych funkcji znajdziecie Państwo w pomocy Comarch e-Sklep
https://pomoc.comarchesklep.pl/

Aktualizacje do nowej wersji 2019.1 będą wykonywane automatycznie dla Klientów posiadających Comarch e-Sklep 2019.

Jeżeli zastanawiasz się nad rozszerzeniem sprzedaży w kanale internetowym i masz pytania odnośnie wyboru e-sklepu firmy Comarch to zapraszamy do kontaktu.

Tel. 12 269 28 89
e-mail: maja.k@elte-s.com

W naszej ofercie znajda Państwa także nasze rozwiązania autorskie
https://elte-s.com/oferta/oprogramowanie-autorskie/