Comarch Mobile 2023.2

Nowa wersja Comarch Mobile 2023.2 już dostępna!

Zapraszamy do zapoznania się z pigułką na temat aktualizacji Comarch Mobile 2023.2. Zobacz co zyskasz dzięki nowym funkcją!

Mamy przyjemność ogłosić, że najnowsza wersja aplikacji Comarch Mobile 2023.2 jest już dostępna! Aktualizacja przynosi wiele ekscytujących nowości i usprawnień, które z pewnością ułatwią codzienną pracę użytkownikom.

Nowości w Comarch Mobile 2023.2

Najważniejszą funkcjonalnością wprowadzoną w tej wersji jest możliwość wyświetlania stanów magazynowych pomniejszonych o rezerwacje. Dzięki temu, gdy użytkownicy aktywują ten parametr, mogą zobaczyć na liście towarów podział stanów magazynowych na dostępne i zarezerwowane. Ta nowa opcja umożliwia łatwe monitorowanie dostępności konkretnych produktów dla klientów.

Dodatkowo, aplikacja Comarch Mobile 2023.2 oferuje obsługę dokumentów zamówień zakupu w ramach usługi limitu kredytowego. Jeśli użytkownik wystawia zamówienia przy użyciu aplikacji mobilnej, saldo limitu kredytowego kontrahenta zwiększa się, jeśli odpowiednia opcja jest aktywna. Ta funkcjonalność ułatwia zarządzanie zamówieniami i płatnościami, przyczyniając się do jeszcze większej wygody użytkowników.

Inną ważną zmianą jest wprowadzenie blokady wystawiania dokumentów i wizyt handlowych dla nowo dodanych kontrahentów, którzy nie zostali jeszcze zsynchronizowani w aplikacji. Ta funkcja ma na celu minimalizację ryzyka dodawania działań sprzedażowych dla kontrahentów, którzy mogą mieć nieprawidłowo wprowadzone dane w aplikacji. Dzięki temu rozwiązaniu można uniknąć potencjalnych problemów związanych z niepoprawnymi informacjami o kontrahentach.

Wreszcie, aplikacja Comarch Mobile 2023.2 wprowadza obsługę rabatów terminowych we współpracy z Comarch ERP Optima. Ta nowa funkcjonalność umożliwia użytkownikom korzystanie z rabatów terminowych, które są zintegrowane z systemem Comarch ERP Optima. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać z dodatkowych korzyści oferowanych przez rabaty terminowe.

Jeśli jeszcze nie zaktualizowałeś swojej aplikacji Comarch Mobile, teraz jest najlepszy czas, aby to zrobić. Ciesz się nowymi funkcjonalnościami i usprawnieniami, które poprawią efektywność Twojej pracy.

Potrzebujesz indywidualnej pomocy?

Zapraszamy na darmową prezentację Comarch Mobile. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!