Integracja BaseLinker - wszystko.pl

Integracja BaseLinker – wszystko.pl

Przychodzimy do Państwa z wpisem na temat integracja platformy BaseLinker z platformą sprzedażową wszystko.pl. Od 29 czerwca dostępna jest zupełnie nowa wersja platformy wszystko.pl. Sprawdź co oferuje nowa platforma ecommerce i co możesz zyskać dzięki skorzystania z platformy i poprzez synchronizacji z BaseLinkerem i Twoim systemem Comarch ERP.

wszystko.pl: czym jest wszystko.pl?

Wszystko.pl to platforma sprzedażowa która oferuje sprzedającym konkurencyjną prowizją w wysokości 0% oraz brak opłat za wystawienie i zarządzanie ofertami. Platforma to świetne miejsce do dywersyfikacji Twojego biznesu w Internecie. Dla Twoich klientów jest tam dostępna prosta i łatwa w obsłudze platforma.

Poznaj korzyści, które oferuje wszystko.pl:

Zero prowizji – platforma nie nalicza żadnych opłat od sprzedaży, którą wykonujesz.

Bezpłatne prowadzenie konta – nie ponosisz kosztów związanych z wystawianiem i zarządzaniem ofertami.

Dostęp do rozległej bazy klientów – masz możliwość sprzedawania w wielu różnych kategoriach.

Brak konkurencji ze strony platformy – nie musisz rywalizować z operatorem platformy.

Zaawansowane integracje z profesjonalnymi systemami do zarządzania sprzedażą – automatyzujesz proces wystawiania ofert i obsługi, co oszczędza czas i zwiększa skuteczność sprzedaży.

Wsparcie marketingowe – możesz wyróżnić swoje najpopularniejsze oferty na platformie, korzystając z kampanii reklamowych w Internecie o dużym zasięgu.

Integracja BaseLinker – wszystko.pl

Integracja BaseLinkera z wszystko.pl to zaawansowana dwukierunkowa synchronizacja, która umożliwia pobieranie zamówień z platformy marketplace do panelu BaseLinker oraz wystawianie i synchronizację ofert. Podczas procesu wystawiania masz elastyczność wyboru magazynu, który może być związany z Twoim sklepem, magazynem BaseLinker, hurtownią lub zewnętrznym systemem ERP.

Możesz wygodnie zarządzać zamówieniami pobranymi z Wszystko.pl w Managerze Zamówień w BaseLinkerze lub przekazać je do swojego sklepu lub systemu ERP. Ważną zaletą jest brak ograniczeń w liczbie podłączonych kont Wszystko.pl – możesz dodać tyle kont, ile potrzebujesz dla swojego biznesu, bez wpływu na wysokość abonamentu. Dzięki temu masz pełną swobodę w rozwijaniu działalności i wykorzystywaniu dostępnych możliwości.

Dzięki integracji systemu BaseLinker z Wszystko.pl zyskujesz możliwość:

 • Szybkiego wystawiania tysięcy ofert kilkoma kliknięciami.
 • Skutecznej synchronizacji stanów i cen na Wszystko.pl zgodnie z Twoim magazynem.
 • Pobierania zamówień i wygodnej obsługi z poziomu BaseLinker.
 • Przekazywania zamówień do swojego sklepu lub systemu ERP.
 • Automatycznego przekazywania numerów nadania do Wszystko.pl.
 • Efektywnego i bezbłędnego zarządzania zamówieniami z pomocą Asystenta Pakowania.
 • Wykorzystywania automatycznych akcji, które ułatwiają obsługę zamówień.
 • Wystawiania faktur i paragonów do pobranych zamówień.
 • Nadawania przesyłek u wybranych przewoźników.
 • Rozpoznawania dzwoniących klientów, którzy dokonali zakupu w Wszystko.pl dzięki aplikacji BaseLinker Caller.

Synchronizator BaseLinker – Comarch ERP od Elte-s – Zyskaj jeszcze więcej!

Synchronizator BaseLinker – Comarch ERP od Elte-S to program integrujący platformę BaseLinker z systemem Comarch ERP XL oraz Optima. Głównym atutem rozwiązania jest w pełni automatyczna wymiana danych między platformą BaseLinker a systemem Comarch ERP  XL lub Optima. Ponadto, prostota instalacji i konfiguracji gwarantuje szybkie i sprawne wdrożenie.

Synchronizator przeznaczony jest dla:

 • Osób, które obsługują platformę BaseLinker i potrzebują systemu Comarch ERP  XL lub Optima.
 • Osób, które posiadają system Comarch ERP  XL lub Optima i chcieliby sprzedawać swoje produkty na zewnątrz za pośrednictwem platformy BaseLinker.
 • Osób, które potrzebują tzw. łączki pomiędzy systemem Comarch ERP  XL lub Optima i platformą BaseLinker.

Dzięki Synchronizatorowi Baselinker – Comarch ERP od ELTE-S możliwe jest zautomatyzowanie wielu różnorodnych zadań. Na przykład, system Comarch ERP może automatycznie importować zamówienia z różnych platform sprzedażowych, takich jak e-sklepy, Allegro, eBay czy Amazon, za pośrednictwem BaseLinkera. To umożliwia szybkie przetwarzanie i wysyłkę towarów. Dodatkowo, dane dotyczące zamówień i klientów mogą być synchronizowane. Umożliwia to pełen wgląd w historię zamówień, preferencje klientów i analizę sprzedaży.

Dzięki połączeniu Comarch ERP z BaseLinkerem wpływamy na efektywniejsze zarządzanie całym procesem logistyczno-magazynowym. Synchronizacja danych magazynowych między systemami umożliwia ścisłe monitorowanie stanów oraz zarządzanie dostępnością produktów i unikanie sytuacji, w których brakuje towaru w magazynie. System Comarch ERP może generować dokumenty magazynowe, takie jak przyjęcia lub wydania towaru, opierając się na informacjach z BaseLinkera. Znacznie przyspiesza oraz ułatwia procesy logistyczne.

Połączenie obu systemów (Comarch ERP z BaseLinkerem) przyczynia się do zwiększenia płynności obsługi klienta podczas całego procesu zakupu. Systemy synchronizują dane klientów, takie jak adresy, dane kontaktowe czy preferencje, co umożliwia szybką i spersonalizowaną obsługę. Pracownicy obsługujący klientów mogą mieć dostęp do pełnej historii zamówień i komunikacji. Pozwala na bardziej efektywną komunikację oraz budowanie trwałych relacji z klientami.

Jesteś zainteresowany naszym rozwiązaniem?

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!