Comarch IBARD

Promocja – Darmowe 2 miesiące Backupu z Comarch IBARD!

W dzisiejszym cyfrowym świecie, gdzie nasze dane są bezcenne, dbałość o ich bezpieczeństwo staje się priorytetem. Wrzesień to idealny moment, aby zadbać o ochronę swoich informacji. Przedstawiamy wyjątkową promocję, która pozwoli Ci zwiększyć okres ochrony danych i cieszyć się spokojem. Dzięki Comarch IBARD otrzymasz 2 dodatkowe miesiące ochrony zupełnie za darmo. Oto, dlaczego warto skorzystać z tej unikalnej okazji.

Oto, co oferuje program Comarch IBARD:

Comarch IBARD dostarcza nie tylko standardowego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych, ale także kompleksową ochronę danych. W ramach aktualnej promocji, każdy nowy klient, który zakupi konto w Comarch IBARD, otrzyma aż 2 dodatkowe miesiące ochrony danych zupełnie za darmo!

Dlaczego warto skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji?

Rozszerzony okres ochrony danych:

Comarch IBARD oferuje dłuższy okres ochrony danych dzięki dodatkowym 2 miesiącom, które zostaną automatycznie przyznane nowym klientom. To więcej czasu na cieszenie się spokojem i pewnością, że Wasze dane są w pełni bezpieczne i dostępne w każdej chwili, gdy ich potrzebujecie.

Prostota i brak ukrytych kosztów:

Udział w promocji jest niezwykle prosty. Wystarczy zakupić nowe konto w Comarch IBARD, a dodatkowe miesiące ochrony zostaną przyznane automatycznie. Nie musicie się martwić żadnymi dodatkowymi opłatami czy ukrytymi kosztami. Nasza oferta jest przejrzysta i korzystna.

Okazja ograniczona czasowo:

Ta wyjątkowa promocja jest dostępna tylko przez wrzesień. To doskonała okazja, aby zadbać o bezpieczeństwo swoich danych w jeszcze bardziej ekonomiczny sposób, ale nie przegapcie jej, ponieważ czas szybko mija.

Podsumowując

Comarch IBARD to kompleksowe narzędzie do ochrony danych, które teraz daje możliwość wydłużenia okresu ochrony o dodatkowe 2 miesiące. Dzięki naszej promocji możecie cieszyć się jeszcze większym komfortem i pewnością, że Wasze informacje są w pełni bezpieczne i gotowe do użycia w każdym momencie. Nie czekajcie dłużej – wykorzystajcie tę niepowtarzalną szansę na rozszerzenie ochrony swoich danych i zyskajcie dłuższy okres spokoju w zakresie bezpieczeństwa informacji.

Elte-s, z powodzeniem wdraża Comarch ERP (nie tylko) dla branży eHandlu. Pomagamy naszym klientom osiągnąć wydajność, skalowalność oraz poprawić doświadczenie ich klientów. Kluczowym elementem udanego wdrożenia jest współpraca i zaangażowanie naszych ekspertów, jaki i zespołu klienta. Z naszym doświadczeniem i swoim zaangażowaniem możesz osiągnąć długoterminowe korzyści. Jesteś zainteresowany?

Zostaw nam do Siebie kontakt. Odezwiemy się do Ciebie!

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!