Comarch e-Skelp – twój własny sklep czynny 24h

Wszystko w sieci

Prowadzenie sklepu internetowego w dzisiejszych czas jest niezbędne, jeżeli chcemy przetrwać na wymagającym rynku. Pandemia spowodowała, że coraz więcej potencjalnych klientów szuka wybranego produktu w Internecie, starając się unikać wizyt w tradycyjnych punktach sprzedaży. Nawet najlepszy produkt nie będzie się sprzedawał, jeżeli nie będzie przygotowanego zawczasu odpowiedniego modelu sprzedażowego. Rozwiązaniem tego problemu jest prosty do wdrożenia i bardzo funkcjonalny produkt dedykowany dla firm korzystających z oprogramowania Comarch ERP.

Możliwości

Comarch e-Sklep pozwala na wielokanałową sprzedaż towarów i usług za pomocą Internetu. Za pomocą prostego, lecz rozbudowanego kreatora możemy dowolnie modyfikować wygląd naszego sklepu, lecz na początek można wypróbować kilka gotowych szablonów graficznych. Za niewielką opłatą miesięczną zyskujemy dostęp do niezawodnego i przejrzystego sklepu, zaś natychmiastowa wymiana danych pomiędzy aplikacjami zapewnia nam spokój, gdyż nasza oferta dostępna w Internecie zawsze będzie aktualna.

Integracje

Nasz e-sklep możemy zintegrować z większością popularnych systemów związanych z e-commerce takich jak portale aukcyjne Allegro i eBay, obsługę wysyłek za pomocą Paczkomatów InPost, system mailingowy FreshMail, CRM SalesMENAGO i Edrone, porównywarki cenowe Ceneo, Nokaut, Google Shopping czy portal Facebook. Obsługiwane jest kilkanaście rodzajów płatności. Wszystkie te funkcje i wiele innych oferowane są w ramach jednego narzędzia.

Niezawodność

Jednym z najważniejszych argumentów sprawiających, że klienci decydują się na wybór tego rozwiązania jest fakt, iż Comarch e-Sklep jest hostowany w Centrum Danych Comarch – jednej z najlepiej wyposażonych i najbezpieczniejszych serwerowni w Europie.

Warianty

  • Standart – posiada niezbędne funkcje potrzebne do prowadzenia skutecznej sprzedaży detalicznej na terenie Polski.
  • Enterprise – rozszerza możliwości sklepu między innymi o sprzedaż poza granicami Polski oraz sprzedaż hurtową. Umożliwia wprowadzenie indywidualnych cenników dla klientów.
  • B2B – przeznaczony dla sektora B2B, posiada wszystkie możliwości dostępne w niższych wersjach. 

Już dziś wybierz rozwiązanie dla siebie i zamów je u nas!

Przykładowe sklepy

Nie możesz się zdecydować? Zobacz przykładowe e-Sklepy wdrożone przez Elte-S:

Comments for this post are closed.