Comarch ERP Optima import

Comarch ERP Optima – Import danych z innych systemów

Synchronizacja Comarch ERP Optima z innymi systemami ERP

Czy wiesz ile czasu i pieniędzy możesz zaoszczędzić automatyzując w Comarch ERP Optima import dokumentów sprzedaży i zakupu, korekt dokumentów, płatności i rozliczeń pomiędzy systemami ERP?  Omówimy tutaj nasze najpopularniejsze rozwiązania dotyczące importu i eksportu danych oraz ich synchronizacji pomiędzy różnymi systemami ERP.

Jak to działa

Synchronizatory pozwalają na import dokumentów bezpośrednio do systemu księgowego Comarch ERP Optima, pozwala to za dużą oszczędność czasu i pieniędzy. Kilkoma kliknięciami myszy przerzucamy całą bazę danych, unikając błędów które mogą się zdarzyć gdybyśmy decydowali się na ręczne przepisywanie dokumentów. Po zakończeniu importu otrzymujemy raport w którym sprawdzimy czy wszystkie dane zostały wprowadzone do systemu poprawnie. Program posiada czytelny interfejs, który nie powinien sprawić problemu w obsłudze nawet mniej zaawansowanym użytkownikom komputera.

Gotowe Integracje

W tym momencie posiadamy przygotowane integracje Comarch ERP Optima z następującymi systemami:

  • IDEA ERP
  • Subiekt GT
  • Comarch ERP XL
  • Enova
  • PrestaShop

Korzystasz z systemu którego tu nie ma? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie ofertę na taką synchronizację. Specjalizujemy się w rozwiązywaniu nietypowych problemów i wyszukiwaniu nowych, pomocnych rozwiązań.

Korzyści

Używanie dodatków i aplikacji automatyzujących pracę pozwoli nam ograniczyć koszty księgowe i odciążyć pracowników. Eliminujemy także czynnik błędu ludzkiego – literówki, czy wartości wpisane w nieodpowiednie pola. Upewniamy się też że wszystkie dane mają poprawną strukturę, a gdy jest coś pójdzie nie tak, to w czytelnym raporcie dostajemy informacje o błędach. Jak mówi stare przysłowie – czas to pieniądz, używanie procesów automatyzacji, tak prostych, a niejednoczenie nieocenianych, szczególnie przy dużej ilości dokumentów, pozwoli nam i naszym pracownikom odetchnąć i przeznaczyć czas na rzeczy przynoszące wymierne korzyści.

Odwiedź nasz sklep i zobacz jak uprościsz swoją prace w systemach ERP

Przeczytaj też

Biała Lista Podatników

Pracownicze Plany Kapitałowe

Comments for this post are closed.