migracja Comarch ERP Optima

Zmień swój system ERP – migracja Comarch ERP Optima

Tylko do końca marca dostępna jest nowa promocja – migracja Comarch ERP Optima. Przygotowana została specjalnie dla osób korzystających z innych systemów klasy ERP, które nie spełniają ich oczekiwań lub posiadają mniejsze możliwości. Dzięki ofercie możemy zyskać 30% rabat na zakup licencji lub na 12 miesięcy abonamentu w modelu usługowym (w chmurze).

Dlaczego migracja do Comarch ERP Optima się opłaci?

Produkty Comarch od lat stawiają na najwyższą jakość. System Comarch ERP Optima jest najpopularniejszym rozwiązaniem tej klasy w Polsce. Do największych atutów należą niezawodność, duże możliwości konfiguracyjne, prostota obsługi i zgodność obowiązującymi przepisami, które zmieniają się bardzo szybko. Program przygotowany jest na każdą nowelizację prawną. Dodatkowo możemy skorzystać z Comarch e-Sklep – niedrogiego, przejrzystego i w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego.

Rozszerzenie możliwości

Przechodząc na Comarch ERP Optima możesz również skorzystać z ogromnej ilości autorski dodatków które jeszcze bardziej zautomatyzują Twoją prace i odciążą pracowników. Automatyczny import i eksport dokumentów, synchronizacja z PrestaShop czy Allego?  Nic prostszego. Już wielu klientów doceniło indywidualnie przygotowane przez nas ułatwienia. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Jak skorzystać z promocji

Do najpopularniejszych na rynku systemów ERP poza Comarch ERP Optima należą:

  • TETA ERP
  • SAGE SYMFONIA ERP
  • SUBIEKT GT
  • PC MARKET
  • NAVIREO
  • ENOVA365
  • WAPRO
  • Microsoft Dynamics

Jeśli korzystasz z któregoś z tych, lub każdego innego systemu ERP i wykupiłeś bądź przedłużyłeś licencję po 01.01.2019 to masz możliwość skorzystania z 30% rabatu na oprogramowanie Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej, lub na abonament w wersji usługowej przez 12 miesięcy. Aby obniżka została przyznana, koniecznie prześlij opiekunowi handlowemu fakturę potwierdzającej korzystanie z innego programu ERP.

Przeczytaj o nowościach w systemie Comarch ERP Optima:

Comarch ERP Optima 2020.2.1

BDO dla Comarch ERP Optima

Comments for this post are closed.