Nowa wersja Comarch e-Sklep 2019.2

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować o pojawieniu się nowej wersji Comarch e-Sklep 2019.2.

Wersja Comarch E-Sklep 2019.2 została wzbogacona o obsługę rabatów pakietowych z Comarch ERP Altum. Funkcja ta daje możliwość oferowania klientom detalicznym i hurtowym nowego rodzaju promocji w sklepie. Wprowadzono także mechanizmy wspierające zarządzanie bardzo dużą ilością kuponów rabatowych. By Comarch e-Sklep był jeszcze bardziej przyjazny dla klientów umożliwiono dostęp do szczegółów zamówienia dla klientów, którzy nie są zarejestrowani w sklepie.  

Comarch e-Sklep aplikacja mobilna

Z myślą o użytkownikach sklepu pojawiła się także nowa wersja aplikacji mobilnej Comarch  e- Sklep. Wyróżnia się ona odświeżonym, przejrzystym oraz intuicyjnym interfejsem. Ponadto dodano kilka nowych funkcjonalności np. dodawanie ulubionych towarów do przechowywali oraz możliwość sprzedaży towarów do krajów zagranicznych.

Z początkiem kwietnia Comarch planuje udostępnić wersja BETA kreatora do tworzenia wyglądu graficznego sklepu,  nad którą prace trwają. O terminie udostępnienia będziemy Państwa informować.

Pozostałe nowości i zmiany zasługujące na szczególną uwagę:

  • Zmienił się sposób wysyłania maili z kuponem rabatowym za zapis do newsletteru, mianowicie maile te będą wysyłane zaraz po zatwierdzeniu zapisu przez subskrybenta.
  • Umożliwiono pełna edycję tytułu płatności na każdej płatności online oddzielnie.
  • Dodano miniaturki zdjęć towarów na szczegółach zamówienia, które są jednocześnie linkiem do towarów w sklepie.
  • W obszarze zarządzania aukcjami Allegro dodano przycisk Pobierz parametry, który pojawia się gdy dane w sklepie są nieaktualne.
  • Wprowadzono funkcję eksportu szablonów bez bannerów. Bannery można wyeksportować, a następnie zaimportować oddzielnie bez sprawdzania limitu wielkości danych.
  • Udostępniono Comarch e-Sklep Sync, który może działać także z przyszłymi wersjami sklepu. Dzięki temu aktualizacja sklepów w wersji B2B nie będzie wymuszała natychmiastowej aktualizacji komponentów Comarch e-Sklep Sync.

 

Zmiany w szablonach graficznych: Bursztyn, Opal, Agat, Szafir

  • Wprowadzono możliwość wyświetlenia szczegółów zamówienia w sklepie dla Klientów niezalogowanych.
  • Wprowadzono funkcję ponawiania płatności online na stronie „dziękujemy za złożenie zamówienia”.
  • Dodano wyświetlanie numeru listu przewozowego na szczegółach zamówienia w profilu klienta.

 

Poznaj pozostałe funkcjonalności e-Sklepu firmy Comarch:

https://elte-s.com/oferta/oprogramowanie/comarch/optima/sprzedaz-internetowa/comarch-e-sklep/

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą nowych funkcjonalności iż zmian jakie się pojawiły w wersji Comarch e-Sklep 2019.2, dostępnej pod linkiem:

https://pomoc.comarchesklep.pl/artykul/nowosci-i-zmiany-w-wersji-2019-2/

Aktualizacje do nowej wersji 2019.2 będą wykonywane automatycznie dla sklepów synchronizowanych z najnowszych wersji ERP 2019.

Przykład e-Sklepu firmy Comarch – ostatnie wdrożenie firmy WORKSTYLE  https://workstyle.pl/

Jeżeli zastanawiasz się nad rozszerzeniem sprzedaży w kanale internetowym i masz pytania co do wyboru e-sklepu firmy Comarch to zapraszamy do kontaktu.

tel.        12 269 28 89 

email:  maja.k@elte-s.com

 

W naszej ofercie znajda Państwa także nasze rozwiązania autorskie

 https://elte-s.com/oferta/oprogramowanie-autorskie/