Comarch eSklep

Comarch e-Sklep – Sprawdź możliwości

Prowadzenie sklepu internetowego wcale nie musi być skomplikowane i drogie. Comarch e-Sklep to prosty do wdrożenia, oraz bardzo funkcjonalny produkt, dedykowany dla firm korzystających z oprogramowania Comarch ERP.

Możliwości

Comarch e-Sklep pozwala na internetową sprzedaż towarów i usług. Możemy swobodnie modyfikować jego wygląd, przy pomocy prostego w obsłudze, ale jednocześnie rozbudowanego kreatora. Dostępne są też   gotowe szablony graficzne (Bursztyn, Opal, Agat, Szafir). W ramach miesięcznego abonamentu zyskujemy dostęp do przejrzystego i niezawodnego sklepu, a dzięki wymianie danych pomiędzy aplikacjami nie musimy się martwić, ponieważ nasza oferta dostępna w internecie będzie zawsze aktualna.

Integracje

E-sklep możemy zintegrować również z większością popularnych systemów związanych z e-commerce, takich jak serwisy aukcyjne Allegro i eBay, Paczkomaty InPost, system mailingowy FreshMail, CRM SalesMENAGO i Edrone, porównywarki cenowe Ceneo, Google Shoping, Nokaut czy portal Facebook. Obsługiwanych jest również kilkanaście rodzajów płatności on-line. Comarch e-Sklep jest nieustannie usprawniany i aktualizowany, dzięki temu co jakiś czas pojawiają się kolejne przydatne funkcjonalności.

Niezawodność

Ważnym czynnikiem decydującym o tym że klienci wybierają rozwiązanie Comarch jest fakt, że e-Sklep hostowany jest w Centrum Danych Comarch – jednej z najlepiej zaopatrzonych i najbezpieczniejszych serwerowni w Europie.

Wersje

Standard – 142 PLN/miesiąc dla Optimy, 330 PLN/miesiąc dla XL i Altum.

Posiadający wszystkie funkcje potrzebne do prowadzenie skutecznej sprzedaży detalicznej na terenie Polski.

Enterprise – 362 PLN/miesiąc dla Optimy, 550 PLN/miesiąc dla XL i Altum.

Rozszerzający możliwości sklepu miedzy innymi o sprzedaż poza terenem Polski, jak i sprzedaż hurtową. Posiadający możliwość wprowadzenia indywidualnych cenników dla klientów.

B2B – 549 PLN/miesiąc dla Optimy, 880 PLN/miesiąc dla XL i Altum.

Dedykowany dla sektora B2B, posiadający wszystkie funkcje dostępne w niższych wersjach. Dodatkowo Comarch e-Sklep Sync, który pozwala pobierać wybrane dane w każdym momencie.

Wybierz rozwiązanie dla siebie i zamów je u nas!

Przykładowe sklepy

Nie możesz się zdecydować? Zobacz przykładowe e-Sklepy wdrożone przez Elte-s :

Główna Księgarnia Naukowahttps://eksiegarnia.pl

Sklep internetowy na ponad 100 000 produktów.

Galeria Lamphttps://galerialamp.com.pl

Sklep działający częściowo na zasadach dropshippingu.

Bętkowskihttps://www.betkowskiservice.pl

Dystrybutor produktów kilkudziesięciu marek z branży ogrodniczej.

Premiorri http://premiorri.eu 

Dystrybutor na Europę ukraińskich opon Premiorri oraz Rosava. Sklep działający w systemie B2B.

Comments for this post are closed.