Comarch e-Sklep ebay allegro ceneo facebook

Comarch e-Sklep – Integracja z systemami eCommerce

Szybka i efektywna praca sklepu internetowego to podstawa. Integracja Comarch e-Sklep z systemami Comarch ERP jest pełna, natomiast dodatkowo system dysponuje wachlarzem funkcjonalności, które automatyzują i upraszczają proces sprzedaży. Omówimy teraz niektóre z nich.

Serwisy aukcyjne

Sklep internetowy Comarch możemy zintegrować najpopularniejszym serwisem aukcyjnym w Polsce (Allegro) i na świecie (eBay). Dzięki temu będziemy mogli na podstawie produktów w naszym sklepie automatycznie utworzyć aukcje na tych portalach. Z drugiej strony informacja o zakupie produktu przez serwis aukcyjny będzie również widoczna w naszym e-Sklepie.

Płatności

Sprawna zapłata za produkt to w dzisiejszych czasach kluczowa sprawa. Integracja z wieloma systemami płatności on-line uławia klientowi proces zakupu. Sklep internetowy Comarch współdziała z takimi systemami jak PayU, mTRANSFER, MultiTransfer, PayPal, SOFORT, PayByNet, Payeezy, dotpay, Przelewy24, eCard, Computop, Payline, Heidelpay, Blue Media, Paylane, iMoje (ING Bank), Tpay. Część klientów nie jest w stanie zapłacić od razu, dlatego można też skorzystać z jednego z kilku systemów ratalnych – CA Raty, Sygma Raty, mBank Raty, Santander, iRaty.

Odbiór Osobisty

Bardzo popularną alternatywą dla kurierów są paczkomaty InPost i punkty odbioru Poczty Polskiej, DHL Parcel i UPS Access Point. Zakupiony produkt można odebrać o dogodnej porze, a i samych punktów odbioru jest bardzo dużo. Comarch e-Sklep integruje się z wyżej wymienionymi systemami bezpośrednio z poziomu sklepu. Co ważne, koszty dostawy są mniejsze niż w przypadku pełnej obsługi kurierskiej.

Porównywarki cenowe i serwisy ocen

Serwisy, dzięki którym klienci mogą sprawdzić gdzie dostaną wybrany przez siebie towar najtaniej, bądź porównać opinie o sklepach i wybrać ten najpewniejszy, są podstawą przy zakupach przez internet.  Nasz Comarch e-Sklep może być widoczny porównywarkach cenowych takich jak Ceneo, Okazje.info, Skąpiec, Nokaut, Sklepy24.pl oraz Google Shopping.

Facebook

Najpopularniejszy na świecie portal społecznościowy też może zostać zintegrowany z naszym sklepem. W prosty sposób możemy utworzyć facebookową aplikację. Dzięki temu klient będzie mógł dokonać zakupu nie wychodząc z facebooka.

Zamów Comarch e-Sklep

Nasi pracownicy z chęcią pomogą we wdrożeniu Comarch e-Sklepu i zintegrowaniu go z popularnymi systemami eCommerce.

Jeżeli posiadasz już e-Sklep i chcesz zwiększyć sprzedaż to przeprowadzimy szczegółowy audyt i wdrożymy jego zalecenia.

Kontakt: Piotr Jałocha

Telefon: 797 604 588

E-mail: piotrekj@elte-s.com

Comments for this post are closed.