Comarch e-Sklep szablony

Comarch e-Sklep – Szablony

Schludny i przykuwający uwagę sklep internetowy przekłada się na większą sprzedaż i sprawi, że klienci będą go częściej odwiedzać. Comarch e-Sklep oferuje pięć darmowych i w pełni konfigurowalnych szablonów. Możemy skorzystać z gotowego rozwiązania, lub dowolnie je zmodyfikować, aby dostosować je do własnych potrzeb.

Technologia

Szablony można dobierać pod profil firmy i rodzaj prowadzonej sprzedaży. Wykonane są one w technologii Responsive Web Design (RWD) na silniku DotLiquid. Dzięki temu sklep automatycznie przystosuje się do rozdzielczości, niezależnie od tego czy oglądamy go na komputerze, czy na urządzeniu mobilnym. W tym momencie do wyboru mamy Szablon Agat, Szablon Opal, Szablon Bursztyn (z funkcją Lookbook), Szablon Szafir (dedykowany dla sklepów w wersji B2B) i najnowszy Szablon Topaz. Wszystkie warianty prezentują się przejrzyście i nowocześnie, więc jest w czym wybierać.

Funkcjonalności

Wybór najodpowiedniejszego dla nas szablonu pozwoli nam na wyeksponowaniu wybranych zasobów. Możemy sprawić by klient widział produkty w promocji, lub te najpopularniejsze. Gdy już wcześniej odwiedzał nasz sklep, zobaczy produkty które oglądał podczas poprzednich wizyt. Zainteresowany konkretnym produktem może zobaczyć towary komplementarne, a konkretną marką – asortyment pochodzący od danego producenta. Pomoże to zainteresować klienta większą ilością produktów.

Szablon Topaz

Najnowszy szablon dostępny w sklepie internetowym daje największe możliwości. Cały e-Sklep można utworzyć w graficznym i intuicyjnym kreatorze który nie sprawi problemów nawet użytkownikom niezbyt obeznanym w zakresie programowania, natomiast ci bardziej zaawansowani, znający technologie HTML, CSS, JS, DotLiquid mogą bezproblemowo edytować kod szablonu, co daje praktycznie nielimitowane możliwości. Szablon Topaz jest obecnie najczęściej aktualizowany i rozwijany.

Sprawdź sam jakie to proste w kreatorze!

Wdrożenie

Nasi pracownicy pomogą w wyborze odpowiedniego szablonu dla Twojej działalności. Możemy też przenieść lub zmodyfikować istniejący sklep. Jako przykład możemy podać Comarch e-Sklep Głównej Księgarni Naukowej, stworzony w Szablonie Opal.

Zamów u Nas!

Wiecej o Comarch e-Sklepie

Wprowadzenie

Integracja z systemami eCommerce

Comments for this post are closed.