Comarch e-Sklep

Comarch e-Sklep – aktualizacja do wersji 2019.06

Dostępna jest już nowa wersja Comarch e-Sklep. Aktualizacja 2019.06 wprowadza sporo zmian rozszerzających możliwości sklepu i usprawniających pracę. W poniższym artykule omówimy najważniejsze z nich.

Facebook Pixel

W najnowszej wersji Comarch e-Sklep integruje się z pikselem Facebooka. Jest to narzędzie do analizowania w jaki sposób zachowuje się na naszej stronie lub w naszym sklepie klient, który trafia do nas przez reklamę na popularnym portalu społecznościowym. Dzięki temu zyskujemy więcej informacji na temat prowadzonych przez nas kampanii. Po przeanalizowaniu danych możemy wyciągnąć wnioski – sprawdzić, czy nasze działania reklamowe są skuteczne i co możemy zmienić by poprawić nasze wyniki.

Allegro – REST API

Ważnym punktem jest dalsze rozwijanie integracji Comarch e-Sklep z najpopularniejszym polskim serwisem aukcyjnym. Dodane zostały funkcje takie jak automatyczne wznowienie aukcji po 60 dniach od zamknięcia, możliwość zmiany kategorii na aukcji, czy funkcje pozwalające nam eksportować dane do plików. Poprawiony został również sam interfejs zarządzania aukcją. Oczywiście wszystkie inne dostępne wcześniej funkcje zostały przystosowane do aktualnych wymagań Allegro. Użytkownicy eBay również mogą spać spokojnie, ponieważ synchronizacja z tym portalem również została zaktualizowana.

Szablony graficzne

Aktualizacja wprowadza też dodatkowe funkcjonalności do szablonów graficznych. Dla wszystkich wersji sklepu dodano opcje wyświetlenia daty planowanego terminu dostawy. Szafir dedykowany dla sektora B2B otrzymał takie możliwości jak wyświetlanie towarów powiązanych na stronie z podsumowaniem zamówienia i danych kontrahenta na szczegółach faktur. Wprowadzono dla niego też kilka poprawek wizualnych i nowy motyw kolorystyczny. Najnowszy szablon Topaz też doczekał się modyfikacji. Dodano możliwość wyświetlania zdjęcia i opisu kategorii dla listy towarów. Pojawiły się też funkcje kopiowania zamówień, ponowienia płatności i wystawiania opinii z linka wysyłanego na maila klienta po zakupie. Sam profil klienta został rozbudowany o wyświetlanie historii zamówień i numerów listów przewozowych.

Zamów Comarch e-Sklep

Więcej o Comarch e-Sklepie

Możliwości

Integracje

Szablony

Comments for this post are closed.