Comarch ERP Optima

Comarch Upgrade Premium

Od 03.10.2019 Comarch wprowadza usługę Upgrade Premium. Dotyczy ona głownie pomocy technicznej i kontaktów z konsultantami. Jakich zmian spodziewać się mogą użytkownicy systemu Comarch Optima?

Co to jest?

Upgrade Premium to usługa dzięki której będziemy traktowani z wyższym priorytetem dla pomocy technicznej Comarch. Upgrade Podstawowy daje nam dostęp tylko do aktualizacji ERP Optima, natomiast w przypadku problemów lub pytań do naszej dyspozycji będzie tylko konsultacja drogą mailową.

Kogo dotyczy?

Następujące zmiany obejmą klientów Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej którzy zakupili gwarancję na system po 1.02.2019, czyli po zmianie warunków gwarancji. Klienci, którzy nabyli gwarancję na zasadach Comarch Asysta wcześniej będą ją mieć jeszcze aktywną (maksymalnie do 31.01.2020). Później aby korzystać z konsultacji telefonicznej konieczne będzie wykupienie Upgrade Premium.

Korzyści

Wykupując Upgrade Premium będziemy mieli dostęp do konsultacji telefonicznych z doradcami i technikami Comarch. Firma obiecuje skrócenie czasu oczekiwania na połączenie z konsultantem. Dodatkowo otrzymamy dostęp do wybranych e-szkoleń które wcześniej były płatne. Nasze problemy zgłaszane w Systemie Obsługi Zgłoszeń będą rozwiązywane z większym priorytetem.

Ile to kosztuje?

Koszt jest taki sam niezależnie od ilości posiadanych stanowisk czy wykupionych modułów. Aby skorzystać z Upgrade Premium konieczne jest posiadanie usługi Upgrade Podstawowy. Cena miesięczna to 175 zł netto lub 210 zł netto dla biur rachunkowych. Można tez wykupić licencje roczne. Będzie to nas kosztować 1750 zł netto lub 2100 zł netto dla Biura Rachunkowego.

Nasze Rozwiązanie

Zdajemy sobie sprawę, że usługa może być zbyt kosztowna dla mniejszej firmy. Ze swojej strony oferujemy konsultacje telefoniczne, pomoc zdalną bądź działanie lokalne w cenie 150 zł netto za godzinę. Konsultacje telefoniczne i zdalne rozliczamy co pół godziny.

Comments for this post are closed.