Comarch ERP XT

Comarch ERP XT

Comarch ERP XT to najprostszy i wygodny program umożliwiający fakturowanie, księgowość i zarządzanie magazynem dla małej firmy lub mikrofirmy. Intuicyjna obsługa i płynne działanie w chmurze sprawi, że wystawisz fakturę w mgnieniu oka. Program dostępny jest zarówno w wersji przeglądarkowej, jak i aplikacji mobilnej.

Zgodność z aktualnie obowiązującymi przepisami

Ostatnimi czasy przepisy podatkowe i związane z prowadzeniem firmy zmieniają się bardzo dynamicznie. Aplikacja Comarch ERP XT  jest na bieżąco aktualizowana i przygotowana na nowe rozwiązania. Samodzielnie jesteśmy w stanie wygenerować plik JPK, a program sprawdzi automatycznie jego poprawność.

Szybkie wystawianie faktur

Faktura w kilka sekund? – Brzmi to nieprawdopodobnie, ale twórcy programu nie rzucają słów na wiatr. Czy w przeglądarce, czy korzystając z telefonu jesteśmy w stanie taką fakturę bardzo szybko wygenerować. Dzięki temu klienci od razu mogą dokument otrzymać na maila, a my zawsze będziemy na bieżąco. Lista naszych produktów będzie aktualna. Program pomaga zrzędząca stanami magazynowymi i aktualizacjami.

Sprawdzona aplikacja mobilna Comarch ERP XT

Wystawianie faktur na telefonie komórkowym w każdym miejscu i czasie, pozwoli nam i naszym pracownikom sprawnie dbać o interesy firmy i dynamizować współpracę z kontrahentami. Aplikacja jest bezawaryjna i działa 24 godziny na dobę.

Moduł POS

Aplikacja posiada dostępny moduł punktu obsługi sprzedaży. Został on zaprojektowany w możliwie najbardziej intuicyjny sposób. Pracownik na stanowisku kasowym może poświęcić swój czas klientowi, nie rozpraszając się skomplikowanym procesem sprzedaży. Program sugeruje najbardziej korzystne dla kontrahenta rozwiązania, produkty, dostępne rabaty, oraz wyliczy resztę przy płatności gotówką usprawniając naszą pracę.

Warianty programu

  • Faktury + Magazyn + Księgowość
  • Faktury
  • Faktury + Księgowość
  • Faktury + Magazyn

Wypróbuj system Comarch ERP XT

Comarch ERP XT – program dla firm

Potrzebujesz czegoś więcej? Zapoznaj się z bardziej rozbudowanymi systemami Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL

Sprawdź ofertę naszych autorskich dodatków usprawniających pracę w sklepie internetowym

Comments for this post are closed.