Pracownicze Plany Kapitałowe

Comarch PPK z rabatem – Pracownicze Plany Kapitałowe

Stopniowo, do kolejnych firm wprowadzane są Pracownicze Plany Kapitałowe. W poniższym artykule przybliżymy Ci aplikacje Comarch PPK i dowiesz się jak skorzystać ze specjalnego rabatu 20%, dostępnego tylko do końca lutego.

Czym są Pracownicze Plany Kapitałowe?

PPK to system oszczędnościowy, który w założeniu ma poprawić sytuację finansową osób przechodzących na emeryturę. Jest on nieobowiązkowy, natomiast gdy tego nie zgłosimy, pracodawca przypisze nas do niego automatycznie. Środki na PPK przeznacza pracownik, podmiot zatrudniający i państwo (wpłata powitalna i dopłata roczna). W nagłych przypadkach, takich jak choroba, zamrożone w PPK środki mogą być wypłacone wcześniej.

Aplikacja Comarch PPK

Comarch PPK jest aplikacją do obsługi Pracowniczych Planów Kapitałowych. Może pracować jako samodzielna aplikacja, lub działać zintegrowana z Comarch ERP HR. Korzystanie z systemu jest intuicyjne, szybkie i przyjemne. Konfiguracja programu nie powinna sprawić problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Atutami programu jest ochrona przed nieprawidłowościami i niedopełnieniem obowiązków oraz wsparcie we właściwym prowadzeniu dokumentacji. Wszystkie operacje możemy wykonać za pomocą kilku kliknięć myszy.

Comarch PPK rabat

Dostępne warianty

Program może zostać uruchomiony w chmurze lub w module stacjonarnym. W zależności od ilości pracowników możemy skorzystać z różnych wersji aplikacji. Najtańsza wersja MIKRO (do 10 pracowników) w systemie chmurowym to tylko 30 zł netto miesięcznie! Dostępne są też wersje do 50, 250, 500, 1000 pracowników jak i również wersja nielimitowana.

Comarch PPK

Promocja

Decydując się na zakup Comarch PPK jeszcze w lutym otrzymasz specjalny rabat. Cena każdego pakietu będzie niższa o 20%. Wybierając model korzystania z wersji chmurowej, rabat 20% będzie obowiązywał przez kolejne 12 miesięcy abonamentu. Nie przegap tej okazji!

Nie zwlekaj i kup już teraz w naszym sklepie internetowym.

Przeczytaj też:

Promocja na migrację do Comarch ERP Optima

Comarch ERP XT

Comments for this post are closed.