Comarch Mobile Sprzedaż – Modyfikacja Wydruków

Przychodzimy do Państwa z artykułem na temat związany z aplikację mobilną Comarchu. Comarch Mobile Sprzedaż bo o nią właśnie chodzi dostała od nas nowe możliwości. Zapraszamy do krótkiego artykułu opisującego nową dodatkową funkcjonalność.

Comarch Mobile Sprzedaż

Na wstępie pokrótce przedstawimy Państwu Comarch Mobile Sprzedaż. Jak sama nazwa świadczy aplikacja stworzona do mobilnej sprzedaży dedykowana dla handlowców i serwisantów. Z jej poziomu mogą Państwo lub Państwa pracownicy wystawić dokument sprzedaży, nadać upust jak i wykonać windykację zaległości. Mogą Państwo przy pomocy Comarch Mobile Zarządzanie zlecać swoim pracownikom zadania o których dowiedzą się bezpośrednio z aplikacji oraz za jej pośrednictwem złożą raport. Przechodząc do meritum artykułu.

Modyfikacje wydruków w Comarch Mobile Sprzedaż

Wychodząc naprzeciw potrzebą naszych Klientów modyfikujemy i personalizujemy wydruki. Z naszą pomocą mogą Państwo zmodyfikować wydruk dodając do niego nowe dane czy usuwając już wyciągnięte elementy. Jesteśmy w stanie  Państwo dodawać nowe oraz usuwać stare zdjęcia, możemy je również edytować według Państwa potrzeby. Z nami zaprojektują Państwo własny układ wydruku.

Szczegóły dotyczące usługi modyfikacji wydruków w Comarch Mobile Sprzedaż

Z naszą pomocą mogą Państwo przygotować spersonalizowane wydruki oraz edytować ich zawartość. Nasz specjalista chętnie Państwu pomoże oraz z nim ustalą Państwo szczegóły. Interesantów zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą za pośrednictwem maila lub rozmowy telefonicznej.

Kontakt mailowy: damians@elte-s.com

Kontakt telefoniczny: 573 003 702

Ostatni pisaliśmy dla Państwa o nowej wersji Comarchowego e-Sklepu. Comarch e-Sklep 2020.4

Comments for this post are closed.