Pracownicze Plany Kapitałowe – Przetestuj Comarch PPK za darmo

Wraz z dniem wczorajszym firma Comarch rozesłała najnowszy newsletter. Z niego możemy dowiedzieć się o nadchodzących wydarzeniach, zmianach prawnych oraz co należy podkreślić można bezpłatnie przetestować aplikację Comarch PPK. Co to Comarch PPK i jak przetestować za darmo tą aplikację dowiecie się Państwo z Naszego artykułu.

Comarch PPK

Słowem wstępu oraz przypomnienia po krótce opiszemy czym jest Comarch PPK. Comarch PPK to aplikacja służąca do obsługi pracowniczych planów kapitałowych.

Aplikację Comarch PPK cechuje prosty w obsłudze interfejs. A oto przegląd najważniejszych widoków w aplikacji, a wśród nich:

  • Ekran startowy aplikacji Comarch PPK pokazujący aktualny stan procesów dotyczących Pracowniczych Planów Kapitałowych w firmie,
  • Lista pracowników w ramach danego miesiąca z naliczonymi kwotami składek na PPK,
  • Formularz pracownika pozwalający rejestrować procentową wysokość składek na PPK.
  • Lista sumarycznych i miesięcznych kwot składek pracowników na PPK,
  • Lista naliczonych składek na PPK oraz eksport do instytucji finansowej,
  • Import danych do aplikacji Comarch PPK z źródeł zewnętrznych.

Dostęp do demo Comarch PPK

Przetestuj bezpłatnie aplikację Comarch PPK! Aby móc przetestować aplikacje Comarch PPK należy wypełnić formularz na stronie do której link mają Państwo poniżej. Już kilka tysięcy firm zarządza Pracowniczymi Planami Kapitałowymi z aplikacją Comarchu. Aplikacja będzie przydatna w przedsiębiorstwach każdej wielkości. Akcja skierowana jest do Państwa którzy jeszcze nie zdecydowali czy chcą korzystać z Comarch PPK. Dla Państwa którzy prowadzą firmy zatrudniające od 20 do 250 pracowników czas na zawarcie umowy o zarządzanie minął 27 października. Zainteresowanych Państwa do testowania aplikacji Comarch PPK za darmo zapraszamy do uzupełnienia formularza na dedykowanej do tego strony.

Dla Państwa którzy już zdecydowani są na korzystanie z aplikacji Comarch PPK zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą w kwestii PPK.

Mailowo: kris@elte-s.com

Telefonicznie: 12 269 28 89 wewnętrzny 11

Do zakupu aplikacji zapraszamy do Naszego sklepu

Ostatnio dla Państwa pisaliśmy o nowej wersji Comarch ERP XT.

Comments for this post are closed.