IBARD – bezpieczeństwo Twoich danych

W dobie pandemii coraz więcej firm przenosi swoje operacje do sfery wirtualnej. Ważną kwestią jest zadbanie o bezpieczeństwo danych firmowych oraz nieprzerwanego dostępu do plików, dokumentów oraz umów pracownikom. Jakie zalety oferuje Państwu Comarch IBARD? Zapraszamy do artykułu.

IBARD - twój sojusznik w trudnych chwilach

Problemem który jest stawiany poprzez prace zdalną jest utrudniony w dostęp do danych, które podczas pracy stacjonarnej przechowywane są na nośnikach fizycznych. Wychodząc naprzeciwko wyzwaniom stawianym przez współczesną rzeczywistość oraz w trosce o bezpieczeństwo danych klientów, firma Comarch udostępnia dla użytkowników systemu Comarch ERP dodatkowe trzy miesiące gratis do rocznego abonamentu.

Możliwości Comarch IBARD

  • bezpieczny backup danych i przechowywanie plików i baz danych w chmurze Comarch
  • bezpieczne i łatwe udostępnianie danych
  • synchronizowanie danych między urządzeniami
  • zdalny dostęp do danych z każdego miejsca na świecie
  • szyfrowanie i wersjonowanie plików

BACKUP danych w chmurze

Usługa ta powstała i jest rozwijana z myślą o klientach biznesowych, którzy wiedzą jakim ryzykiem jest utrata cennych danych, gromadzonych latami i na co dzień używanych w firmie.

Comarch IBARD daje możliwość ustalenia harmonogramów wykonywania kopii zapasowej plików, folderów baz danych i lokalizacji sieciowych zgodnie z potrzebami użytkownika.

Prosty w obsłudze kreator harmonogramu pozwala na niezliczoną ilość konfiguracji zadań backupu.

Rozwiązanie Comarch jest proste, intuicyjne w obsłudze i pozwala każdemu pracownikowi na indywidualne i samodzielne ustawienie programu bez pomocy wsparcia ze strony działu IT.

Nie ma lepszej polisy ubezpieczeniowej dla firmy, niż solidny backup, który w sytuacji awaryjnej zaoszczędza masę czasu, nerwów i pieniędzy.

Jak głosi stare internetowe przysłowie „Ludzie dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili.”

Już dziś zabezpiecz swoją firmę i zakup Comarch IBARD w naszym sklepie!

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia sklepu z naszymi autorskimi dodatkami do Comarch ERP Optima.

 

Comments for this post are closed.