Spotkanie z Użytkownikami Comarch ERP Optima 2021

Już 26 listopada o godzinie 9:30 odbędzie się szósta edycja konferencji, która poświęcona została programowi Comarch ERP Optima – najpopularniejszemu polskiemu oprogramowaniu dla małych i
średnich przedsiębiorstw.

Tegoroczna edycja konferencji ponownie odbędzie się w formie zdalnej.

Dla kogo przeznaczona jest konferencja?

W spotkaniu może wziąć udział każdy Klient Comarch ERP Optima. Konferencja przeznaczona jest dla osób decyzyjnych, kadry kierowniczej i pracowników operacyjnych. Ponadto odnajdą się tu także Klienci, którzy dopiero szukają systemu ERP do obsługi firmy. Niezależnie od roli pełnionej w organizacji, każdy uczestnik z pewnością odnajdzie dla siebie interesujące i przydatne treści.

Jakie tematy zostaną poruszone?

Podczas konferencji przedstawione zostaną informacje o nowościach i zmianach, które wprowadzono w programie Comarch ERP Optima w ciągu ostatniego roku. Ponadto przybliżony zostanie temat strategii rozwoju systemów Comarch. W trakcie konferencji wystąpią również Użytkownicy oraz Przedstawiciele firm, którzy na co dzień korzystają z systemu Comarch ERP Optima. W swoich prezentacjach opowiedzą o własnych doświadczeniach oraz podzielą się dobrymi praktykami.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

  • Uczestnicy poszerzą swoją wiedzę na temat pracy w systemie Comarch ERP Optima,
  • Każdy pracownik będzie miał możliwość porównania swojego doświadczenia z pracy w systemie doświadczeniami pozostałych pracowników,
  • Zostaną poruszone kwestie zmian w przepisach podatkowych w związku z wprowadzeniem Polskiego Ładu,
  • Przedstawione zostaną prezentacje, które zademonstrują systemy oraz sposoby wykorzystania ich w firmie.

Jak wyglądało zeszłoroczne spotkanie?

W ubiegłym roku konferencja dla Użytkowników Comarch ERP Optima po raz pierwszy odbyła się w formie zdalnej.  W spotkaniu uczestniczyło ponad 1500 osób, którzy mieli okazję zapoznać się z tematami dotyczącymi Comarch ERP Optima oraz praktycznymi aspektami wykorzystania systemu w swoich firmach.

Comments for this post are closed.