ERP Optima w Muzeum

Comarch ERP Optima w Muzeum Iluzji

Muzeum Iluzji zawitało do Wrocławia i znalazło swoje miejsce na Wyspie Piasek.  W tym fascynującym i zaskakującym miejscu z pewnością odnajdą się zarówno dorośli, jak i dzieci czy młodzież. Zarówno praca w Muzeum, jak i każda wizyta odwiedzających mogą przebiegać jeszcze sprawniej i wygodniej. Stało się to możliwe dzięki wdrożeniu systemu Comarch ERP Optima w Muzeum Iluzji.

Comarch ERP Optima w Muzeum Iluzji

Zespół prowadzący ośrodek to młodzi ludzie, dla których wprowadzanie odwiedzających w świat magii zjawisk nie stanowi problemu. Co więcej, potrafią to robić także w kilku językach.

Z tego powodu wdrożenie procesów biznesowych firmy na bazie produktów Comarch ERP udało się bez najmniejszego problemu. System Comarch ERP Optima w Muzeum Iluzji pozwala na jeszcze łatwiejszą i szybszą pracę w zakresie obsługiwania klientów.

Czym jest Muzeum Iluzji?

Postrzegamy świat swoimi zmysłami, a nasze najbliższe otoczenie łatwo zobaczyć, zmierzyć czy opisać. Tymczasem wykorzystanie prostych i oczywistych praw fizyki o których uczymy się w szkole pozwala oszukać nasze zmysły, w związku z czym możemy zobaczyć otaczający nas świat inaczej. Jeszcze bardziej niezwykły jest fakt, że poprzez oszukanie zmysłów jesteśmy w stanie dostrzec coś, czego nie ma. Gra światłem i cieniem, stosowanie prostych urządzeń optycznych, kalejdoskopów, pryzmatów i cała masa różnych tricków pozwalają oszukać prawa fizyki i tym samym oszukać nasze zmysły. Z tego powodu dopiero dokładniejsze przyjrzenie się zjawisku pozwala odkryć, gdzie prawdopodobnie znajduje się haczyk. Muzeum Iluzji to doskonałe miejsce edukacyjne, szczególnie dla młodych ludzi, ponieważ pozwala na zweryfikowanie swojej wiedzy wyniesionej ze szkoły w interesujący i wciągający sposób.

Usprawnienie obsługi klienta

Jądrem systemu jest Comarch ERP Optima, w tym moduły Kasa/Bank i Handel, zbierające informacje i dane z działalności firmy. Sprzedaż biletów, pamiątek i gadżetów odbywa się w oparciu o Comarch Detal, który obudowany jest urządzeniami peryferyjnymi i znacząco ułatwia pracę sprzedawcy. Całość zainstalowana jest na komputerze Lenovo  V50s  z monitorem Philips 221S8LDAB LED21,5”. 

Wybór towarów odbywa się przy pomocy skanera kodów kreskowych Honeywell 1200G, natomiast drukarka fiskalna  Posnet XL2 Online sprzężona z szufladą rejestruje paragony. Wybranie formy płatności „karta” powoduje wysłanie kwoty do terminala typu Polcard, a po akceptacji transakcji system otrzymuje zwrotną informację o wpłacie. Faktury oraz inne raporty i dokumenty drukowane są na tradycyjnej drukarce laserowej. 

Do identyfikacji towarów używa się kodów kreskowych nadanych przez producenta. Dla towarów drobnych oraz nieposiadających indywidualnych kodów korzysta się z kodów wewnętrznych. W tym celu zakupiona została drukarka kodów kreskowych firmy Honeywell PC 42T, a towary są metkowane i trafiają na półkę, po czym czekają na klienta. Całość działa płynnie  z maksymalnym uproszczeniem niezbędnych czynności jakie musi wykonać operator. W konsekwencji obsługa klienta jest znacznie prostsza, a możliwość popełnienia pomyłki znacząco się zmniejsza. Jednocześnie synchronizacja z Comarch ERP Optima pozwala wykorzystać możliwości programu takie jak generowanie zamówień, wysyłka e-maili, rozbudowane raportowanie itp.  

Nie tylko Wrocław

Warto podkreślić, że Comarch ERP Optima wspiera pracowników nie tylko w Muzeum Iluzji we Wrocławiu, ponieważ system działa również w Krakowie. Rozwiązania oferowane przez produkty Comarch ERP Optima w Muzem Iluzji dobrze spełniają swoje zadania oraz wpisały się w oczekiwania firmy, ponieważ stanowią mocne narzędzie wspomagające procesy biznesowe w  Muzeum Iluzji Dzięki tym rozwiązaniom obsługa klienta staje się jeszcze szybsza i łatwiejsza, co w konsekwencji przekłada się na większe zadowolenie i satysfakcję wśród odwiedzających.

Zapraszamy Państwa na darmową konsultację i wycenę wdrożenia systemu ERP. office@elte-s.com tel: 797 604 592

Ceny modułów i szybki zakup dostępny w naszym sklepie internetowym

Comments for this post are closed.