BaseLinker z ERP Optima

ELTE-S certyfikowanym partnerem BaseLinkera

BaseLinker to system, który przeznaczony jest do zarządzania wielokanałową sprzedażą. Platforma ta umożliwia sprzedaż na portalach takich jak Allegro, eBay, Amazon itp. Pozwala także na integrację między wieloma systemami sklepów internetowych oraz z firmami kurierskimi. System Baselinker można kompleksowo zintegrować także z Comarch ERP Optima. Umożliwia to nasz autorski integrator stworzony razem z działem wdrożeniowym BaseLinkera.

Czym jest BaseLinker?

System BaseLinker oferuje przede wszystkim największą na rynku liczbę integracji e-commerce. W związku z tym użytkownik może wykonać większość czynności z poziomu panelu. Nie ma więc konieczności logowania się osobno na każde konto marketplace, do sklepu, do systemu kuriera itp.

System umożliwia również obsługę wszystkich ofert ze sklepów internetowych i platform marketplace w jednym miejscu. Dzięki systemowi BaseLinker masowe wystawianie oraz edycja aukcji i ofert na wielu platformach stanie się jeszcze łatwiejsze. Ponadto system umożliwia automatyzację synchronizacji stanów magazynowych i cen na większości platform.

Obsługa zamówienia od jego przyjęcia, zbieranie towaru na magazynie, pakowanie, nadanie listu przewozowego po wystawienie faktury lub paragonu może odbywać się w BaseLinkerze. Użytkownik może zautomatyzować proces za pomocą automatycznych akcji.

BaseLinker z ERP Optima - nowe możliwości sprzedaży w internecie

BaseLinker jest bezsprzecznie nieodłącznym narzędziem firmy nastawionej na sprzedaż w internecie. Dzięki synchronizacji BaseLinker z ERP Optima sprzedaż stanie się jeszcze bardziej sprawna, szybsza i prostsza. Jest to możliwe chociażby ze względu na funkcję wystawiania swoich produktów na wielu platformach marketplace jednocześnie. Warto również zwrócić uwagę na możliwość podłączenia poprzez BaseLinkera sklepów internetowych do Comarch ERP.

Integracja BaseLinker z ERP Optima sprawia, że wszystkie zamówienia z BaseLinkera dodają się jako dokument Rezerwacji Odbiorcy bezpośrednio do Comarch ERP Optima. Po spakowaniu zamówienia w ERP Optima zostanie wygenerowany dokument Faktury lub Paragonu. Jest on wysyłany w formacie PDF najpierw do BaseLinkera,  a następnie mailowo do klienta.

Istnieje również możliwość wysyłania zamówienia bezpośrednio z Optimy do BaseLinkera. Taki schemat wykorzystuje się przy zamówieniach wprowadzanych bezpośrednio z ręki do ERP Optimy, z Comarch eSklep czy Comarch Mobile Sprzedaż. Zamówienia te można zrealizować jak każde inne z poziomu BaseLinkera.

Synchronizator BaseLinker <-> Optima Standard

ELTE-S jako certyfikowany partner BaseLinkera

Pragniemy Państwa poinformować, że firma ELTE-S jest certyfikowanym partnerem Comarchu oraz BaseLinkera. Z tego powodu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowe wdrożenia obydwóch systemów. Nasz wykfalifikowany zespół przeprowadzi wdrożenie dostosowane do Państwa potrzeb.

Załóż darmowe konto testowe w BaseLinkera już dziś !

 

 
 

Zapraszamy na darmową konsultację tel: 12 260 44 50 lub poprzez email office@elte-s.com.

Cena i opis integratora w naszym sklepie internetowym.

BaseLinker z ERP Optima
Comments for this post are closed.