Comarch ERP XL 2022.0

Nowa wersja Comarch ERP XL 2022.0

Comarch ERP XL dostępny jest już w nowej wersji 2022.0. Wersja ta wzbogacona jest o prawie 120 nowych funkcji i usprawnień w różnych obszarach biznesowych.

Warto pamiętać, że Comarch ERP XL 2022.0 i aplikacje satelickie (DMS, Magazynier itp.) mogą być uruchamiane również na darmowej wersji silnika bazodanowego PostgreSQL.

Nowe funkcjonalności w Comarch ERP XL 2022.0

Szczególną uwagę warto zwrócić przede wszystkim na wprowadzenie inteligentnych mechanizmów. Podpowiadają one jaki bezpieczny poziom limitu kredytowego można ustawić kontrahentowi. Pomogą również przy rozpoznawaniu przez OCR faktur zakupu wraz z pozycjami towarowymi, co niewątpliwie ułatwi i zautomatyzuje ich ewidencję.

W związku z wprowadzeniem bezpośredniej komunikacji z terminalami płatniczymi ING obsługa transakcji będzie jeszcze bardziej sprawna i bezpieczna.

Nowa wersja Comarch ERP XL 2022.0 zawiera również konfigurator przycisków tzw. szybkiej sprzedaży (kafelki obrazkowe). Istnieje także możliwość podglądu stanów magazynowych w innych sklepach. Funkcje te powstały na potrzeby POS.

Usprawnione zostały również procesy na styku obszarów produkcji i utrzymania ruchu. Na podstawie zgłoszeń awarii i przestoju użytkownik będzie mógł automatycznie generować zlecenia serwisowe. Zgłoszenie to można wdrożyć w Comarch MES.

Użytkownicy sprzedający przez Comarch e-Sklep znajdą nowe informacje na liście zamówień sprzedaży, ponieważ rozszerzono ją między innymi o źródło pozyskania zamówienia.

Aplikacja Comarch Shipping pozwoli na zautomatyzowanie procesów wysyłek w związku z wbudowaniem integracji z systemami firm przewozowych.

W module HR wprowadzono zmiany w wyliczaniu nagrodzeni ze względu na zmiany w przepisach wynikające z wprowadzenia Polskiego Ładu.

W strefie finansów i księgowości pojawiła się obsługa nowych schem JPK_V7m/k(2). Dostosowano również działanie Intrastat oraz limity dla transakcji gotówkowych ze względu na zmiany obowiązujące od stycznia 2022 roku.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego z naszymi autorskimi dodatkami do Comarch ERP XL.

Więcej o Comarch ERP XL przeczytają Państwo na naszej stronie internetowej.

Comments for this post are closed.