Comarch WMS 2022.0

Comarch WMS 2022.0 – nowa wersja

Dostępna jest już najnowsza wersja Comarch WMS 2022.0. W poniższym artykule przedstawimy Państwu najciekawsze zmiany i udogodnienia wprowadzone w nowej wersji aplikacji.

Integracja Comarch WMS 2022.0 z Comarch Shipping

Integracja Comarch WMS z aplikacją Comarch Shipping pozwala przede wszystkim na obsługę wysyłek paczek bezpośrednio z poziomu aplikacji Comarch WMS Magazynier. Dodatkowo wprowadzono możliwość stosowania wielu szablonów powiązanych ze sposobem dostawy. Użytkownik może również dodać wiele paczek na jednym dokumencie Zlecenia Nadania Paczki. Użytkownik może również kontrolować realizację wysyłek z poziomu aplikacji Comarch Shipping.

Spośród pozostałych zmian wprowadzonych w Comarch WMS niewątpliwie warto zwrócić uwagę na prezentację kolejności załadunku wydania w Comarch WMS Magazynier i WMS Zarządzanie. Umożliwia to prawidłowe przygotowanie paczek do transportu przez pracownika magazynu. Pozwala to również na podgląd realizacji załadunku.

Godne uwagi jest również umożliwienie obsługi licencji dla podmiotów powiązanych. W związku z tym jeden nazwany użytkownik może zalogować się do kilku powiązanych ze sobą instalacji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi artykułami o produktach Comarch na naszej stronie.

Comments for this post are closed.