Comarch IBARD

Comarch IBARD – Promocja 6 miesięcy gratis

Dzięki Comarch IBARD pliki dowolnego typu można bezpiecznie przechowywać w chmurze. Udostępnianie danych również jest całkowicie bezpieczne. Wszystko to za sprawą szyfrowania danych na czas przesyłania oraz indywidualnego klucza. Dzięki tej usłudze mogą Państwo również przesłać kopię zapasową danych do chmury w wybranym przez siebie czasie. Ponadto możliwa jest synchronizacja wielu urządzeń. W związku z tym wszystkie potrzebne dokumenty są w jednym miejscu. Co więcej, w czasie rzeczywistym można zobaczyć wprowadzane w nich zmiany na wszystkich zalogowanych urządzeniach.

 

Przez cały marzec obowiązuje promocja na zakup usługi. W związku z tym przy zakupie rocznego pakietu Backup 10 i Backup 100 Klient otrzyma dodatkowe 6 miesięcy ważności usługi.

Zarządzaj backupami swoich Klientów w Comarch IBARD

Każdy Partner posiadający aktywne konto Comarch IBARD na użytek własny, może w pełni zarządzać backupami baz danych u swoich Klientów. Panel partnerski do zarządzania backupami Klientów znajdą Państwo tutaj >>. Handlowo usługami Klientów (zakup, przedłużenie) zarządzają Państwo w Comarch Cloud Portal -> CloudPartner. 

Jeśli nie posiadają Państwo takiego konta na użytek własny, zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą >>. Przygotowaliśmy ją specjalnie dla naszych Partnerów.

Zapraszamy do skorzystania z promocji w naszym sklepie internetowym. Przy zakupie nowego konta z tej oferty przyznawane jest dodatkowe 6 miesięcy ważności usługi. Promocja trwa do 31 marca 2022 roku.

Więcej o produktach Comarch przeczytają Państwo na naszej stronie internetowej

Comments for this post are closed.