„Wyprzedź hakerów. Zabezpiecz dane firmy!” – Webinar

Jak uchronić firmę przed utratą dostępu do plików i danych? Jakie są najważniejsze trendy cyberbespieczeńśtwa? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w webinarze ,,Wyprzedź hakerów. Zabezpiecz dane firmy!”. Odbędzie się on już 31 marca o 11:00.

Celem ataków hakerskich mogą stać się zarówno duże, jak i małe i średnie firmy. Aż 70% polskich firm padło ofiarą incydentów, których celem było naruszenie bezpieczeństwa danych. 70% z nich skończyło się zapłatą okupu.

Ostatnie dane wskazują na gwałtowny wzrost liczby ataków hakerskich oraz kosztów, z którymi mierzą się zaatakowane firmy. 

Z cyberprzestępstwem można i należy walczyć. Istnieje wiele sposobów, aby ochronić firmę przed atakami cyberprzestępców.

Podczas webinaru ,,Wyprzedź hakerów. Zabezpiecz dane firmy!” dowiedzą się Państwo między innymi o sposobach atakowania hakerów. Poznają Państwo również przykłady firm, które padły ofiarą takich ataków. Ponadto prowadzący zaprezentują sposoby na zabezpieczenie firmy przed utratą plików i baz danych. Wykorzystają do tego narzędzie Comarch IBARD. Po zakończeniu webinaru uczestnicy otrzymają certyfikat, który potwierdzi udział w szkoleniu.

Comments for this post are closed.