Zrestartuj firmę z Comarch ERP

Jeśli producent Twojego oprogramowania przestaje je rozwijać lub wspierać, warto poszukać innego, stabilnego dostawcy. Zamień swoje obecne oprogramowanie do zarządzania firmą na Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XT i uzyskaj 30% rabatu. Dodatkowo otrzymasz pakiet dodatkowych korzyści na dobry restart z Comarch ERP!  Promocja trwa do 30 września.

Co zyskasz wybierając Comarch ERP XT lub Comarch ERP Optima?

  • Stabilnego dostawcę – Comarch to firma z dużym kapitałem, która rozwija swoje produkty od 20 lat. To sprawia, że jest wiodącym polskim dostawcą oprogramowania IT. Statystyka mówi sama za siebie – aż 91% użytkowników poleca systemy Comarch innym przedsiębiorcom,
  • Gwarancję, że będziesz pracować na oprogramowaniu zawsze zgodnym z przepisami. Nad rozwojem i aktualizacjami oprogramowania niezmiennie od lat pracują dziesiątki ekspertów. Śledzą oni na bieżąco zmiany w przepisach i rozwój technologii IT dla biznesu,
  • Dostęp do elastycznego systemu, który pozwala na obsługę wielu procesów w oparciu o potrzeby Twojej firmy. Rozbudowana funkcjonalność i modułowość pozwala na dopasowanie do konkretnych potrzeb.

Rozpoczęcie pracy jest niezwykle szybkie i proste. Możesz również wesprzeć się szkoleniami multimedialnymi lub uzyskać pomoc techniczną – korzystając z promocji otrzymasz wsparcie telefoniczne na 3 miesiące za darmo. Otrzymasz ponadto szkolenia z obsługi Comarch ERP Optima.

Comments for this post are closed.