nowa wersja Comarch ERP XT

Nowa wersja Comarch ERP XT

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się ze zmianami wprowadzonymi w najnowszej wersji Comarch ERP XT. Zobacz jak nowa wersja Comarch ERP XT może pomóc w prowadzeniu Twojej firmy.

W najnowszej wersji programu przygotowano następujące nowości i zmiany:

Polski Ład – zmiana w najmie prywatnym od 1 stycznia 2023

Od początku tego roku zmieniają się zasady rozliczenia najmu prywatnego, który od teraz powinien być uwzględniany jako ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Tym samym nie będzie już możliwości przez podatnika wybrania sposobu rozliczania najmu. W związku z tym, w najnowszej wersji dostosowano działania programu w zakresie obliczania zaliczek na PIT. W module Księga Podatkowa i Ryczałt oraz Księga Handlowa można rozliczać najem prywatny na formularzu PIT-28.

Webinar – Ryczałt co warto wiedzieć?

Kolejny Webinar już za nami, tym razem poruszający podatkowe aspekty ewidencji ryczałtowej, a także pokazującym ryczałtu w module Księga Podatkowa i Ryczałt. Wydarzenie przygotowane wspólnie z doradcami podatkowymi z firmy Taxpoint. Nagranie z webinaru można obejrzeć w serwisie YouTube. Klientów którzy jeszcze nie skorzystali z nowej funkcjonalności zapraszamy do jej przetestowania.

Sprawdź status usług w Chmurze Comarch

Na stronie Pomoc Comarch mogą Państwo na bieżąco śledzić status działania poszczególnych usług z oferty Chmury Comarch. Na liście będą sukcesywnie dodawane kolejne usługi, aby docelowo wyświetlać aktualny status wszystkich usług dostępnych w Chmurze Comarch. Link do strony ze statusem mogą Państwo odnaleźć również na Indywidualnych Stronach Klientów, po kliknięciu w zakładkę „Status usług chmurowych”.

Poznaj Comarch ERP XT!

Chętnych do zapoznania się z nowa wersja Comarch ERP XT zapraszamy na naszą stronę poświęconej tej aplikacji. Żeby dowiedzieć się więcej przejdź na stronę Comarch ERP XT!

Zacznij od razu ułatwiać Sobie swoją pracę dzięki Comarch ERP XT!

Żeby zacząć wystarczy kliknąć w przycisk poniżej.

Zapraszamy na darmową prezentację programów. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli interesują Cię inne ułatwienia w prowadzeniu firmy:
Zapraszamy do naszego sklepu!