nowa wersja Comarch ERP XT

Nowa wersja Comarch ERP XT

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się ze zmianami wprowadzonymi w najnowszej wersji Comarch ERP XT. Zobacz jak nowa wersja Comarch ERP XT może pomóc w prowadzeniu Twojej firmy.

W najnowszej wersji programu przygotowano następujące nowości i zmiany:

Nowe formularze deklaracji rocznych

W ramach dostosowania do obowiązujących przepisów, możecie Państwo od teraz w module księgowym naliczyć deklaracje roczne na formularzach obowiązujących za rok 2022:

  • PIT-36(30), PIT-36L(19) oraz załączniki: PIT/B(20), PIT/O(27), PIT/BR(6), PIT/WZ(2).
  • CIT-8(32) oraz załączniki: CIT-8/O(18), CIT/BR(9), CIT/IP(4), CIT/PM(1), CIT/MIT(3), CIT-D(7), CIT/8S(5), CIT/KW(3), CIT/WZ(3).

Rozwój integracji z narzędziami e-commerce

Branża e-commerce w Polsce przeżywa prawdziwy rozkwit. Powstają zarówno nowe sklepy internetowe, podobnie wzrasta wartość sprzedawanych produktów online. Widząc jak bardzo rozwija się handel internetowy, Comarch umożliwił Użytkownikom korzystającym z narzędzia e-commece m.in.:

  • Obsługę anulowanych zamówień,
  • Dodawanie logotypu producenta,
  • Powiązanie metody dostawy z wybraną kartą produktu.

Rozwój API

W odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez Użytkowników, firma Comarch przygotowała również kilka nowych funkcji w zakresie publicznego API:

  • Pobieranie danych dotyczących faktur VAT marża,
  • Pobieranie danych dotyczących faktur VAT walutowych.

Nowa wersja Systemu Obsługi Zgłoszeń

Z przyjemnością możemy poinformować o zakończeniu prac na nową wersją systemu zgłoszeniowego. Prace obejmowały dostosowanie interfejsu aplikacji do bieżących trendów według wytycznych zespołu UX i Comarch Design System.

Od stycznia br. Konsultanci Comarch pracują już na wewnętrznej wersji aplikacji. Od teraz również Państwo mogą korzystać z nowej wersji systemu obsługi zgłoszeń. Została udostępniona w domenie www.asysta.comarch.pl tym samym zastępując poprzednią wersję, która przestanie być dostępna.

Szybkie płatności w ramach integracji z Comarch Apfino

Do faktur sprzedażowych, wystawianych w Comarch ERP XT możesz teraz dodawać link do płatności, za pomocą którego Twój kontrahent błyskawicznie i wygodnie zapłaci za Twoje usługi lub produkty szybkim przelewem lub BLIKiem.

Ta usługa jest dla Ciebie bezpłatna, a na pieniądze czekasz maksymalnie 15 minut od wykonania płatności przez kontrahenta.

Zobacz video instruktaż, który wyjaśnia krok po kroku, jak aktywować link do płatności na fakturze w Comarch ERP XT.

Chętnych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi opisanych wyżej zmian

Webinar „Sprawne zarządzanie HR po nowelizacjach Kodeksu Pracy”

Rok 2023 to czas wielu zmian w prawie pracy. Przede wszystkim uregulowana została praca zdalna i pojawiły się nowe zobowiązania dla pracodawców – konieczność zapewnienia zatrudnionemu materiałów i narzędzi niezbędnych do pracy zdalnej, a także pokrycia kosztów korzystania z Internetu i energii elektrycznej. Dużą zmianą będą także nowe rodzaje urlopów i możliwość prewencyjnej kontroli trzeźwości pracowników.

Wszystkie najważniejsze zmiany w Kodeksie Pracy i ich obsługę w systemach ERP będą omówione w trakcie najbliższego webinaru. Zapraszamy do udziału!

Bezpłatny Webinar „Sprawne zarządzanie HR po nowelizacjach Kodeksu Pracy”

13 kwietnia 2023, godz. 11:00 – 12:00

Poznaj Comarch ERP XT!

Chętnych do zapoznania się z nowa wersja Comarch ERP XT zapraszamy na naszą stronę poświęconej tej aplikacji. Żeby dowiedzieć się więcej przejdź na stronę Comarch ERP XT!

Zacznij od razu ułatwiać Sobie swoją pracę dzięki Comarch ERP XT!

Żeby zacząć wystarczy kliknąć w przycisk poniżej.

Zapraszamy na darmową prezentację programów. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli interesują Cię inne ułatwienia w prowadzeniu firmy:
Zapraszamy do naszego sklepu!