Pierwsza wersja Comarch ASP już dostępna!

Pierwsza wersja Comarch APS już dostępna!

Szanowni Państwo,

Cieszę się ogromnie ogłaszając, że osiągnęliśmy ważny etap w rozwoju oferty produktowej i technologicznej narzędzi Comarch. Dostępna jest już pierwsza wersja systemu wspierającego zaawansowane procesy planowania produkcji Comarch APS!

Pierwsza wersja Comarch APS już dostępna!

Decyzję o rozwoju Comarch APS podjęto w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na elastyczne i optymalne narzędzia planowania produkcji. Comarch postanowił zbudować to narzędzie od podstaw, wykorzystując najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku. W celu zapewnienia użytkownikom jak najlepszych doświadczeń, projektanci interfejsu oparli się na przeprowadzonych wywiadach z przedsiębiorstwami produkcyjnymi oraz na najnowszych trendach z zakresu User Experience. Głównym celem było stworzenie systemu, który zapewni ergonomiczne działanie na najwyższym poziomie i będzie elastyczny w dostosowaniu do potrzeb różnych firm z branży produkcyjnej.

pierwsza wersja Comarch APS

W pierwszej wersji systemu znaleźć można szereg funkcji, w tym możliwość importu danych z Comarch ERP XL, tworzenie harmonogramu produkcji z wykorzystaniem algorytmu bazowego oraz opcję ręcznej edycji planu za pomocą wykresu Gantta.

Wraz z kolejnymi wersjami rozwiązanie Comarch APS będzie rozwijane o kolejne elementy, w tym:

  • Przesyłanie zaplanowanych danych z APS do Comarch ERP XL.
  • Planowanie produkcji uwzględniające dostępność zasobów.
  • Tworzenie różnych wersji harmonogramu produkcji.
  • Udostępnienie funkcjonalności planowania i przeplanowania z wykorzystaniem algorytmów APS.
  • Porównywanie różnych wersji harmonogramu.
  • Wykorzystanie zaawansowanych algorytmów sztucznej inteligencji, które optymalizują harmonogramowanie produkcji, wykorzystując mechanizmy uczenia się do wyboru najbardziej efektywnej metody planowania.
  • Możliwość użytkownika do wpływania na algorytmy planowania.
  • Integracja z systemem Comarch ERP Enterprise.

Pierwsza wersja Comarch APS 2023.1 jest kompatybilna z Comarch ERP XL od wersji 2023.1.2.

Wierzymy, że pierwsza wersja Comarch APS oraz każda kolejna odegra kluczową rolę w transformacji branży produkcyjnej, pomagając klientom zdobyć przewagę konkurencyjną i skutecznie zarządzać procesami produkcyjnymi.

Ze względu na strategiczne znaczenie tego rozwiązania i wieloletni plan rozwoju zapraszamy do bezpłatnych testów Comarch APS.

W tym celu zapraszamy Państwa do kontaktu z nami!

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!