Nowa wersja Comarch DMS 2023.0.1

Nowa wersja Comarch DMS 2023.0.1

Z radością chcielibyśmy poinformować, że została wydana najnowsza aktualizacja systemu Comarch DMS 2023.0.1. Najnowsza wersja systemu zawiera wiele zmian i usprawnień, które uwzględniają zgłoszone przez Państwa sugestie dotyczące rozwoju. Dotyczą one zarówno konfiguracji systemu, jak i codziennej pracy z nim.

Nowości w Comarch DMS 2023.0.1

Jedną z nowości, na którą chcielibyśmy zwrócić uwagę jest integracja z Comarch sPrint. Czyli narzędziem, które jest nowoczesnym i uniwersalnym silnikiem wydruków dla produktów Comarch. Dzięki integracji z Comarch sPrint możliwe jest tworzenie własnych wydruków na podstawie danych z Comarch DMS, zarówno dla listy jak i poszczególnych, pojedynczych dokumentów. W aplikacji Comarch sPrint znajdują się 2 predefiniowane wydruki dla Comarch DMS:

  • Książka nadawcza na pocztę
  • Historia zmian na dokumencie

Kolejną istotną funkcjonalnością jest integracja Comarch OCR z modułem Repozytorium poprzez automatyczne generowanie dokumentów (ACD). To połączenie wprowadza kilka ważnych aspektów. Przede wszystkim, umożliwia masowe dodawanie dokumentów do Repozytorium za pomocą aplikacji desktopowej, z uwzględnieniem pobierania plików z dysku. Poprzez przetworzenie dokumentu w usłudze Comarch OCR, pełna treść dokumentu zostaje odczytana, a następnie zapisana wraz z plikiem w odpowiednim folderze. Co najważniejsze, moduł Repozytorium teraz oferuje możliwość wyszukiwania dokumentów na podstawie dowolnej przetworzonej treści, co zapewnia ogromne możliwości szybkiego i łatwego wyszukiwania dokumentów.

Comarch DMS 2023.0.1 wychodzi naprzeciw społeczności!

W odpowiedzi na zgłoszenia i sugestie, w tym także te pochodzące od Społeczności. Comarch wprowadził różne udogodnienia dla administratorów w systemie Comarch DMS 2023.0.1. Jednym z tych udogodnień jest nowy instalator dla wersji webowej, który współpracuje zarówno z Comarch ERP XL i Optima, jak i z wersją Standalone. Kolejną istotną funkcją, na którą warto zwrócić uwagę, jest możliwość eksportu i importu definicji punktów ACD. Przez co znacznie skraca proces, m.in. łączenia kolejnych typów obiegu z Comarch OCR. Ponadto, okno importu definicji typów obiegu zostało zaktualizowane, a lista predefiniowanych Workflow została poszerzona, aby można było z nich korzystać w dowolnym momencie. W zakresie instalacji i konfiguracji Comarch wprowadza także nowe oznaczenia na schematach obiegu. Ta zmiana obejmuje kolorowanie i wyróżnianie zaznaczonych etapów oraz „sąsiednich” etapów. Obejmuje także wskazywanie etapów zdefiniowanych z warunkami przekazania, co znacznie ułatwia czytelność podczas edycji procesów.

Zyskaj 10% zniżki!

Skorzystaj ze zniżki na na nasze autorskie rozwiązania z kodem Eltes10 aby już dziś usprawnić prace swojej firmy!

Nowa licencja dla Comarch DMS

Istotną nowością jest wprowadzenie nowej licencji Comarch DMS Lite, która stanowi tańszą alternatywę dla standardowej licencji Comarch DMS (obszar Workflow). Licencja ta oferuje pełną funkcjonalność systemu, z ograniczeniem do 2 obiegów i 50 kontrolek na obieg. Jest skierowana głównie do klientów Comarch ERP Optima, którzy dotychczas nie korzystali z systemu Comarch DMS. Dzięki korzystniejszej opcji cenowej i wcześniej wspomnianym udogodnieniom w zakresie instalacji, konfiguracji oraz możliwości wykorzystania predefiniowanych obiegów. Comarch DMS Lite stanowi doskonały wybór dla rozpoczęcia procesu digitalizacji dokumentów i usprawnienia wewnętrznych procesów firmy.

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!