Nowa wersja Comarch ERP XL 2023.2

Nowa wersja Comarch ERP XL 2023.2

Szanowni Państwo! Z przyjemnością informujemy, że najnowsza wersja Comarch ERL XL 2023.2 jest już dostępna. Dodano ponad 220 nowych funkcjonalności w różnych obszarach biznesowych.

Najważniejsze zmiany w Comarch ERP XL 2023.2

W Comarch ERP XL 2023.2 na specjalną uwagę należy zwrócić na wykorzystanie mechanizmów sztucznej inteligencji (AI) w procesach optymalizacji zatowarowania, prognozowania zakupów oraz windykacji. Comarch OCR posiada zdolność rozpoznawania faktur w języku angielskim. Na wydrukowanych fakturach w formacie sPrint istnieje możliwość prezentacji kodu QR do przelewu. Skanowanie tego kodu za pomocą aplikacji bankowej automatycznie generuje przelew z wypełnionymi danymi.

Cały czas wprowadzane są zmiany dotyczące obsługi KSeF, przede wszystkim obsługując nowe parametry i poszerzając zakres wymienianych danych. W produkcji dodano zmiany ergonomiczne na dokumencie PP (plany produkcji), a w księgowości znacząco podniesiono wydajność w przypadku obsługi bardzo dużej ilości (powyżej 1 mln) kont.

Z poziomu Comarch POS można rejestrować dostawy zewnętrzne PZ oraz wystawiać dokumenty reklamacji. Aby jeszcze bardziej zautomatyzować procesy związane z współpracą z przewoźnikami i kurierami, zaleca się korzystanie z Comarch Shipping. W ramach aktualizacji Comarch ERP XL 2023.2 dodano obsługę wielu paczek w ramach jednego zlecenia przesyłki.

Niedawno miała miejsce premiera nowej platformy o nazwie Wszystko.pl. Warto zauważyć, że bezpośrednio z systemu można teraz wystawiać oferty i korzystać z tego kanału do pozyskiwania nowych zamówień.

Nowa platforma Wszystko.pl umożliwia bezpośrednie wystawianie ofert i korzystanie z tego kanału do pozyskiwania nowych zamówień. Jest to platforma, która może przyczynić się do rozwoju i sukcesu Twojego przedsiębiorstwa.

Potrzebujesz indywidualnej pomocy?

Zapraszamy na darmową prezentację Comarch ERP XL. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!