ERP Optima wydruk z kodem QR

Wydruk z kodem QR w Comarch ERP Optima

Kody QR już od ponad 20 lat pozwalają na szybsze przekazywanie informacji, wyszukanie i otwieranie stron internetowych lub aplikacji, podczas gdy zapisywanie na nich danych jest znacznie prostsze i mniej czasochłonne. Godnym uwagi jest fakt, że kody QR można łatwo odczytać każdym urządzeniem z kamerą, w przeciwieństwie do na przykład kodów kreskowych.

W systemie Comarch ERP Optima wydruk z kodem QR sprawi, że przekazywanie informacji stanie się jeszcze bardziej czytelne i przejrzyste. Kody QR z pewnością pozwolą również na zwiększenie ilości przekazywanych informacji na wydrukach bez konieczności zwiększania ich powierzchni.

Nasza nowa usługa umożliwi Państwu zmodyfikowanie wydruku do własnych potrzeb i dodanie do wydruków kodów QR. W systemie ERP Optima wydruk z kodem QR może być wykorzystany jako:

  • Link do płatności na fakturze lub paragonie,
  • Rezerwacja/WZ link do zamówienia w BaseLinkerze,
  • Link do dokumentacji technicznej towaru,
  • Link do załączników.

Przykładowe wydruki mogą wyglądać w następujący sposób:

ERP Optima wydruk z kodem QR
ERP Optima wydruk z kodem QR
ERP Optima wydruk z kodem QR

Reasumując, w systemie Comarch ERP Optima wydruk z kodem QR pozwala na jeszcze szybsze i sprawniejsze zapisywanie informacji. W związku z niewielkim rozmiarem kodu QR możliwe jest zwiększenie ilości przekazywanych informacji, dlatego nie ma konieczności powiększania powierzchni wydruku. Dzięki temu rozwiązaniu klient z pewnością uzyska łatwiejszy dostęp do wielu szczegółowych informacji.

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego 12 260 44 50 lub poprzez email office@elte-s.com.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia sklepu z naszymi autorskimi dodatkami do Comarch ERP Optima.

Więcej o Comarch ERP Optima przeczytają Państwo na naszej stronie internetowej.

Comments for this post are closed.