Comarch sPrint 2023.0

Przychodzimy do Państwa z krótkim wpisem. Tym razem opiszemy dla Państwa w pigułce co wprowadza najnowsza wersja Comarch sPrint 2023.0. Poprzednio pisaliśmy dla Państwa o nowej wersji Comarch ERP XL 2023.1.

Comarch sPrint 2023.0

Najnowsza wersja Comarch sPrint 2023.0 jest już dostępna dla użytkowników systemów:

  • Comarch ERP Optima 2023.2.1
  • Comarch ERP XL 2023.1

Aplikacja Comarch sPrint pozwala na wydrukowanie dowolnego dokumentu na podstawie danych systemu źródłowego zarówno na drukarce fizycznej czy zapisu do pliku. Rozwiązanie daje możliwość modyfikacji istniejących wydruków oraz tworzenia ich od podstaw dzięki intuicyjnemu edytorowi.

Comarch sPrint jest nowym narzędzie do wydruków, które stanowi integralną część systemów Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL. Silnik do wydruku oraz edytor tworzący spójną całość. Dzięki temu mogą Państwo nie tylko korzystać z samej opcji drukowania dokumentów, ale również z szerokiej gamy ich formatowania i personalizacji. Dodatkowo, specjaliści Comarch sukcesywnie będą dostarczać stworzone z użyciem aplikacji zestawy wydruków standardowych. Wydruki będą wpinane bezpośrednio do systemy ERP, pierwsze wydruki są już dostępne. Co więcej wraz z najnowszymi aktualizacjami systemów ERP w ramach licencji mają Państwo dostęp do nich bez dodatkowych opłat.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z filmem instruktarzowym o Comarch sPrint w poniższym linku.

Zapraszamy na darmową prezentację Comarch sPrint lub innych produktów Comarch.
Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!