Comarch sPrint 2023.0.1

Comarch sPrint 2023.0.1

Przychodzimy dziś do Państwa z wpisem na temat najnowszej wersji aplikacji Comarch sPrint 2023.0.1. Dowiedz się, co wprowadzono w najnowszej wersji aplikacji.

Najważniejsze zmiany i nowości jakie pojawiły się w wersji Comarch sPrint 2023.0.1 to:

  • Obsługa hiperłączy, dodano opcję wstawiania linków do: pola tekstowego, komórki z tabeli, obrazu i kształtu. Po więcej szczegółów zobacz film,
  • Optymalizacja procesu otwierania nowych wydruków,
  • Obsługa logowania po uprawnieniach domenowych do menadżera kluczy.

Najnowszą wersja Comarch sPrint została udostępniono wraz z datą wydania Comarch ERP Optima 2023.3.1. Instalator Comarch sPrint 2023.0.1 wpięto w pakiet najnowszej wersji systemu ERP Optima, ponadto został udostępniony na stronach walidowanych.

Użytkownicy korzystający z wersji Comarch sPrint 2023.0 mogą dokonać automatycznej lub ręcznej aktualizacji do najnowszej wersji Comarch sPrint 2023.0.1. Po więcej szczegółów zajrzyj tutaj.

Co nas czeka w 2023?

Za nami już 2 webinary poświęcone integracji aplikacji z systemami ERP. Ich zapis możesz zobaczyć tutaj: Optima lub XL. Już w tym tygodniu a dokładnie 30.03.2023 w Krakowie planowo odbędzie się szkolenie z obsługi aplikacji. Comarch pracuje też nad e-lerningiem w tematyce Comarch sPrint, który będzie dostępny na platformie E-profesor. W planach jest również zorganizowanie wydarzenia BI Bootcamp 2023.

Oczywiście będziemy Państwa informować o najważniejszych aktualizacjach oraz organizowanych wydarzeniach.

Chętnych zapraszamy do zapoznania się z szczegółową dokumentacją.

Zapraszamy na darmową prezentację Comarch ERP Optima. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!