Webinar – „Sprawne zarządzanie HR po nowelizacjach Kodeksu Pracy”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium na temat „Sprawne zarządzanie HR po nowelizacjach Kodeksu Pracy”, które odbędzie się już jutro!

W ramach webinarium omówione zostaną najnowsze zmiany w Kodeksie Pracy oraz sposoby ich praktycznego zastosowania w zarządzaniu personelem w firmie. Będzie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jak wdrażać nowe przepisy w praktyce oraz jak uniknąć ewentualnych konsekwencji wynikających z ich nieprzestrzegania.

Webinarium poprowadzą eksperci z dziedziny prawa pracy oraz specjaliści z Comarch ERP, którzy przedstawią możliwości systemu w zakresie zarządzania kadrą i płacami.

Tematyka webinarium "Sprawne zarządzanie HR po nowelizacjach Kodeksu Pracy"

  • Zmiany w Kodeksie Pracy i ich praktyczne zastosowanie w firmie,
  • Nowe obowiązki pracodawców wynikające z nowelizacji Kodeksu Pracy,
  • Wdrażanie zmian w zakresie wynagrodzeń oraz rozliczania czasu pracy,
  • Praktyczne zastosowanie systemu Comarch ERP w zarządzaniu kadrą i płacami.

Webinarium odbędzie się w dniu 13.04.2023 o godzinie 11:00.

Rejestracja na wydarzenie jest ciągle otwarta i można ją dokonać na stronie

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium! Zapewniamy, że będzie to cenna okazja do zdobycia wiedzy oraz wymiany doświadczeń w zakresie zarządzania personelem po nowelizacjach Kodeksu Pracy.

O Webinarze

W 2023 roku przewiduje się istotne zmiany w polskim prawie pracy, w tym regulacje dotyczące pracy zdalnej oraz nowe obowiązki pracodawców. Aby pomóc firmom w dostosowaniu się do tych zmian, Comarch organizuje webinar, na którym eksperci omówią najważniejsze aspekty zmian w Kodeksie Pracy. W trakcie webinaru zostaną poruszone także kwestie związane z oprogramowaniem Comarch ERP, Comarch TNA i Comarch HRM. Programy te pomogą firmom w optymalizacji rejestracji czasu pracy pracowników.

Jeśli interesują Cię te tematy, zachęcamy do zgłaszania pytań i uwag. Wszystkie najczęściej pojawiające się kwestie zostaną szczegółowo omówione podczas webinaru. Możesz wysłać swoje pytanie na adres webinar-pytanie@comarch.pl.

Webinar Comarch to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń i kontaktów z innymi przedsiębiorcami. Podczas webinaru będzie działał czat, na którym eksperci Comarch odpowiedzą na pytania związane z omawianą tematyką.

Jeszcze raz zapraszamy do udziału w webinarze i zgłaszania swoich pytań już teraz!

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!