Kongres Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe

Kongres „Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe?”

Czy chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży rachunkowej? A może interesują Cię innowacyjne rozwiązania i narzędzia informatyczne, które pomogą Ci w prowadzeniu biura rachunkowego? Jeśli tak, to koniecznie zarezerwuj termin w swoim kalendarzu na kongres „Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe?” organizowany przez firmę Comarch. Nie przegap szansy na rozwój swojego biura rachunkowego i zarejestruj się już dziś!

Kongres "Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe?"

Z przyjemnością informujemy, że w 2023 roku odbędzie się już czwarta edycja kongresu „Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe?”, organizowanego przez firmę Comarch. To wydarzenie skierowane jest do wszystkich przedstawicieli branży rachunkowej, którzy chcą na bieżąco śledzić zmiany w przepisach podatkowych, dowiedzieć się o nowych rozwiązaniach w zakresie oprogramowania oraz poznać najlepsze praktyki w zarządzaniu biurem rachunkowym.

Kongres odbędzie się w trzech miastach: Swarzędzu koło Poznania (31.05), Warszawie (1.06) oraz Krakowie (06.06). Podczas każdego z spotkań uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać inspirujących prelekcji od ekspertów z różnych dziedzin, poznać najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami.

W agendzie kongresu znajdują się m.in. tematy związane z rozwojem biura rachunkowego, optymalizacją procesów księgowych, wprowadzaniem nowoczesnych narzędzi i rozwiązań informatycznych, a także zagadnienia dotyczące prawa podatkowego i rachunkowości.

Zachęcamy do rejestracji na kongres już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowy plan wydarzenia oraz informacje na temat prezentacji i prelegentów znajdują się na stronie internetowej wydarzenia. To niepowtarzalna okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i poznać nowe rozwiązania, które pomogą w prowadzeniu nowoczesnego biura rachunkowego.

Aby zapisać się na kongres oraz uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z Naszymi wpisami technicznymi.

Zapraszamy na darmową prezentację produktów Comarch. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo.

Jeżeli interesują Cię inne ułatwienia w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!