Comarch ERP Optima 2023.6.1

Nowa wersja Comarch ERP Optima 2023.6.1 – już dostępna!

Przychodzimy do Państwa z pigułką na temat najnowszej aktualizacji Comarch ERP Optima 2023.6.1! Zapoznaj się z nowościami, które weszły wraz z najnowszą aktualizacją. Zapraszamy!

Nowa wersja systemu Comarch ERP Optima 2023.6.1 skupia się przede wszystkim na dostosowaniu oprogramowania do zmian związanych z organizacją wyjazdów kierowców w transporcie drogowym. W najnowszej wersji wprowadzone zostały również dodatkowe funkcjonalności z myślą o biurach rachunkowych. Możliwość prowadzenia rozmów z klientami poprzez czat bezpośrednio z platformy Comarch ERP Optima, eliminując konieczność przechodzenia na portal iKsięgowość24.pl. Dodatkowo, wprowadzono znaczące ułatwienia w konfiguracji wymiany dokumentów z klientami poprzez Internet.

Zmiany związane z przepisami w Comarch ERP Optima 2023.6.1

  • Dodano nowe kody ZUS obowiązujące od 5 sierpnia 2023.
  • Dostosowano program do zmian wynikających z ustawy z dnia 28 lipca 2023 o delegowaniu kierowców w transporcie drogowym.

Nowości, które zasługują na szczególną uwagę

  • Na formularzu urządzenia w module Serwis dodaliśmy możliwość załączania dokumentów z Biblioteki Dokumentów.
  • Umożliwiono import pojedynczych faktur z Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) do rejestru VAT oraz handlu.
  • Wprowadzono opcję czatu z Klientem bezpośrednio z programu, bez potrzeby przechodzenia do portalu iKsięgowość24.pl.
  • Uproszczono proces konfiguracji internetowej wymiany dokumentów z Klientami. Od teraz nowych Klientów można dodawać bezpośrednio w programie lub w portalu iKsięgowość24.pl.

Potrzebujesz indywidualnej pomocy?

Usprawnij Swoją pracę dzięki synchronizacji Comarch ERP Optima z BaseLinkerem

Synchronizator BaseLinker – Comarch ERP Optima od Elte-S to innowacyjny program zapewniający pełną integrację platformy BaseLinker z systemami Comarch ERP. Jego głównym atutem jest w pełni automatyczna wymiana danych między tymi platformami, co pozwala na płynne i efektywne zarządzanie danymi handlowymi. Dzięki temu przedsiębiorcy zyskują pewność, że wszystkie informacje są zawsze aktualne i spójne między różnymi systemami.

Dodatkowym atutem rozwiązania jest niezwykła prostota instalacji i konfiguracji, co gwarantuje szybkie i sprawnie wdrożenie. Przedsiębiorcy nie muszą się martwić skomplikowanymi procesami implementacyjnymi, ponieważ obsługa jest intuicyjna, umożliwiając każdemu pracownikowi łatwe korzystanie z integracji bez konieczności angażowania specjalistów IT.

Po więcej informacji zajrzyj do naszego sklepu

Zapraszamy na darmową prezentację Comarch ERP Optima. Skontaktuj się z nami!
Telefonicznie 12 260 44 50 lub mailowo

Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi ułatwieniami w prowadzeniu firmy.
Zapraszamy do naszego sklepu!